Акція «Моя олімпійська мрія»

НОК спільно з «Перець FM» 

за допомогою уславлених спортсменів та зірок шоу-бізнесу

здійснюватимуть олімпійські мрії українців

 

Старт акції – 10.07.2017

Щоденно (з понеділка по п’ятницю) в ефірі радіостанції «Перець-ФМ» у рамках «Спортивної години» (з 10:00 до 11:00) слухачі мають можливість отримати цінні подарунки від НОК та «Перець-ФМ». Для участі необхідно за відповідним сигналом ді-джея надіслати текст повідомлення в соцмережі радіостанції – оформити власну спортивну мрію в п’яти словах, згідно умов, що надає ді-джей об 10:05. Найкращі та найдотепніші «мрійники» мають нагоду брати участь у спортивній вікторині, що відбувається о 10:40. Відповівши правильно на питання, пов’язані зі спортом, Олімпійськими іграми та видатними спортсменами, призер дня стає претендентом на приз тижня.

Кожної п’ятниці спеціальний гість у студії радіостанції дістає зі спортивного кубка купон з прізвищем переможця тижня (обирається з 5-ти переможців дня). Переможець тижня отримує спеціальні сувеніри та подарунки від НОК.

Кожної четвертої п’ятниці проводиться додатковий розіграш – спеціальний гість обирає переможця місяця (обирається з 20-ти учасників розіграшу, які брали участь протягом місяця), який додатково отримує іграшку-символ «Олімпійський Перець» та можливість здійснити власну олімпійську мрію – тренування/майстер-клас від видатного спортсмена-олімпійця. Крім того, переможці місяця стають претендентами на розіграш головного призу.

19.01.2018 року відбуватиметься розіграш головного призу – спеціальний гість від НОК разом з ді-джеями «Перець-ФМ» дістануть зі спортивного кубка купон з прізвищем головного призера (що обиратимуться з 7-ми переможців місяця). Переможець акції матиме можливість бути присутнім на урочистому святкуванні проводів Олімпійської збірної до Пхьончхангу, отримає комплект олімпійської форми від НОК та «Олімпійського Перця» від «Перець-ФМ».