Календар традиційних заходів НОК

 

 КАЛЕНДАР

 проведення традиційних змагань (турнірів) з олімпійських видів спорту на призи (або пам’яті) видатних спортсменів, тренерів, фахівців сфери фізичної культури та спорту в регіонах України у 2013 році під патронатом Національного олімпійського комітету України

 

 

№ Регіон

Назва турніру

Дата і місце проведення,

орієнтовна кількість учасників

Учасники,

види програми

1. АР Крим

Міжнародний турнір з боксу на призи срібного призера Олімпійських ігор С. Доценка

м. Сімферополь,

червень,

200 учасників

Юнаки та юніори

 

Міжнародна багатоденна велогонка

м. Білогорськ,

липень,

200 учасників

Юнаки

 

Відкрита першість Республіканської СДЮШОР ім. В. Клименка зі стрільби кульової на призи Олімпійського чемпіона А. Айвазяна

м. Сімферополь,

вересень,

150 учасників

 

 

 

 

Юнаки і дівчата

 

 

Кубок республіки з легкої атлетики (бігові види) на призи ЗТУ Т.Корнєва

м. Сімферополь,

грудень,

100 учасників

Юніори, юніорки, дорослі

2. Вінницька область

Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті учасниці Олімпійських ігор 1952 року М. Гавриш

м. Вінниця,

квітень,

120 учасників

Юнаки і дівчата

(15 команд),

4 види програми

 

Меморіальні змагання пам’яті ЗТУ
Ю. Козловського з легкої атлетики (крос)

м. Вінниця,

квітень,

400 учасників

Юнаки, дівчата, юніори, юніорки, жінки

чоловіки

 

Всеукраїнський турнір пам’яті екс-рекордсмена світу з важкої атлетики А. Житецького

м. Вінниця,

листопад,

130 учасників

Юнаки, юніори,

8 вагових категорій

 

Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті ЗТУ
А. Вальчука

м. Вінниця,

жовтень,

150 учасників

Юнаки, юніори,

12 команд

3. Волинська область

Меморіал мсмк Г. Зуб з веслування на байдарках і каное

м. Шацьк, серпень,

120 учасників

Юнаки, дівчата, юніори, юніорки

 

Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи бронзового призера Олімпійських ігор Р. Машуренка

м. Луцьк,

квітень,

150 учасників

Юніори, юніорки

 

Міжнародний турнір з гандболу, пам’яті ЗТУ  О.М. Баламута

м. Луцьк,

квітень,

180 учасників

Юнаки

4. Дніпропетровська область

Всеукраїнські змагання на призи Олімпійської чемпіонки Л. Гуревич з легкої атлетики (бігові види програми)

м. Орджонікідзе,

квітень,

300 учасників

Молодші юнаки і дівчатка, юнаки і дівчата

 

Всеукраїнський відкритий турнір з баскетболу на призи Олімпійської чемпіонки
Р. Курвякової

м. Дніпропетровськ,

квітень-травень,

120 учасників

Дівчата

 

Турніри з легкої атлетики на призи бронзових призерів Олімпійських ігор
І. Бєляєва та Р. Щуренка

м. Дніпропетровськ,

Нікопольський район,

травень, жовтень,

240 учасників

Юнаки і дівчата

 

Всеукраїнський турнір з важкої атлетики пам’яті Олімпійського чемпіона С. Рахманова

м. Дніпропетровськ,

листопад,

120 учасників

Юнаки і юніори

 

Відкритий турнір з важкої атлетики на призи Олімпійського чемпіона Ю. Зайцева

м. Дніпродзержинськ,

грудень,

140 учасників

Юнаки і дівчата

 

Всеукраїнський турнір з футболу на призи Олімпійських чемпіонів В. Лютого, В. Тищенка, О. Чередника,
Є. Яровенка

м. Дніпропетровськ,

серпень,

240 учасників

Діти
2001 р. н.

 

XIV чемпіонат Європи з плавання серед поліцейських

м. Дніпропетровськ,

вересень,

300 учасників

Дорослі

5. Донецька область

Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи бронзового призера Олімпійських ігор
В. Подлужного

м. Донецьк,

лютий,

350 учасників

Юнаки,

Дівчата,

юніори,

юніорки

(8 вікових груп)

 

Змагання з плавання на призи Олімпійського чемпіона О. Сидоренка

м. Донецьк,

березень,

250 учасників

Юнаки, дівчата,

командні

 

ХІІІ міжнародний турнір пам’яті багаторазової Олімпійської чемпіонки зі спортивної гімнастики П. Астахової

м. Донецьк,

жовтень,

100 учасників

(6 країн)

 

Дівчатка,

5 вікових груп

 

Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи Олімпійської чемпіонки Н. Ткаченко

м. Донецьк,

листопад,

310 учасників

Юнаки, дівчата

(3 вікових категорії)

 

Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н. Зюськової

(манеж)

м. Донецьк,

грудень,

270 учасників

Юнаки, дівчата

(2 вікові категорії)

6. Житомирська область

Міжнародний турнір з легкої атлетики (стрибки у висоту) пам’яті ЗТ СРСР В. Лонського

м. Бердичів,

вересень,

100 учасників

Чоловіки, жінки,

юніори, юніорки,

юнаки і дівчата (3 вікових категорії)

 

Міжнародний турнір на призи Олімпійського чемпіона В. Кличка

м. Бердичів,

червень

Юнаки, юніори,

11 вагових категорій

7. Закарпатська область

Всеукраїнський турнір з футболу на призи Олімпійського чемпіона Й. Беци

м. Мукачево,

вересень,

150 учасників

Юнаки

 

Міжнародний турнір з гандболу на призи Олімпійської чемпіонки Н. Лобової (Гецко)

м. Ужгород,

березень,

140 учасників

(3 країни)

Дівчата,

юнаки

 

Міжнародний легкоатлетичний турнір «Кубок дружби»

м. Ужгород,

травень,

250 учасників

Юнаки і дівчата, юніори та юніорки

8. Запорізька область

 

 

 

Меморіал ЗМС, чемпіона світу В. Ященка з легкої атлетики (стрибки у висоту)

м. Запоріжжя,

березень,

Юнаки

(2 вікових категорії)

 

Меморіал Олімпійського чемпіона Я. Пункіна з греко-римської боротьби

м. Запоріжжя,

грудень

Юнаки

 

Турнір з легкої атлетики на призи Олімпійських чемпіонок Т. Самоленко і Т. Пророченко (Буракової)

м. Запоріжжя,

березень

Юнаки і дівчата,

юніори і

юніорки

(6 видів бігової програми)

 

Меморіал Олімпійського чемпіона з гандболу
Ю. Лагутіна

м. Запоріжжя,

квітень,

160 учасників

Юнаки

9. Івано-Франківська область

Міжнародний турнір з дзюдо на призи срібного і бронзового призера Олімпійських ігор Р. Гонтюка

м. Надвірна,

жовтень,

160 учасників

 (3 країни)

Юнаки,

юніори

 

Міжнародний кубок  Гуцульщини зі стрибків з трампліна

смт Верховина,

січень

120 учасників

Діти, юнаки, юніори, дорослі, ветерани

 

Кубок олімпійців Прикарпаття з легкої атлетики, присвячений Дню Незалежності України

м. Івано-Франківськ,

серпень,

250 учасників

 

 

Діти, дорослі

(2 вікових категорії),

15 видів

 

Кубок срібного призера Олімпійських ігор
В. Федоришина з вільної боротьби

м. Івано-Франківськ,

травень,

120 учасників

Юнаки

 

 

Всеукраїнський турнір зі спортивної гімнастики на призи учасниці Олімпійських ігор Д. Згоби

м. Івано-Франківськ,

травень,

100 учасників

Юнаки і дівчата

10. м. Київ

Всеукраїнський турнір з гандболу на призи Олімпійської чемпіонки Л. Бобрусь-Порадник

м. Київ,

березень,

140 учасників

Дівчата

 

Всеукраїнський турнір з гандболу на призи Олімпійської чемпіонки О. Зубарєвої

м. Київ,

вересень,

220 учасників

Дівчата і хлопці

 

Всеукраїнський турнір пам’яті Олімпійської чемпіонки з гандболу
Л. Коломієць

м. Київ, Київська область,

квітень,

180 учасників

Дівчата і хлопці

 

Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів на призи Олімпійського чемпіона В. Іванова

м. Київ,

серпень,

106 учасників

Ветерани

 

Комплексний всеукраїнський захід «Діти-Олімпійська надія України»

м. Київ,

травень – червень

Учні

 

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби  серед юнаків та дівчат на призи олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені

м. Київ,

березень,

240 учасників

Дівчата і хлопці

11. Київська область

ХХХ міжнародний турнір з боксу

пам’яті двічі Героя Радянського Союзу, льотчика-космонавта П.Р. Поповича

м. Біла Церква,

жовтень,

216 учасників

(4 – 5 країн)

Юнаки, юніори

(10 вагових категорій)

 

Х Білоцерківський марафон

м. Біла Церква,

жовтень

500 учасників,

(5 – 6 країн)

4 вікових категорії,

4 види програми

 

Х міжнародний турнір з вільної боротьби на призи триразового Олімпійського чемпіона О. Медведя

м. Біла Церква,

листопад,

150 учасників,

(4 – 5 країн)

 

Юніори,

Юніорки,

8 категорій

12. Кіровоградська область

Всеукраїнський турнір з легкої атлетики ( у закритих приміщеннях) пам’яті Героя Радянського Союзу
В. Верхоланцева

(до Дня захисника Вітчизни)

м. Кіровоград,

лютий,

200 учасників

 

 

 

 

 

Юнаки,

дівчата,

юніори,

юніорки

 

Всеукраїнські велоперегони на призи срібного призера Олімпійських ігор
О. Симоненка

м. Кіровоград,

вересень,

140 учасників

 

 

Юнаки і дівчата,

юніори і юніорки

 

Міжнародний турнір пам’яті чемпіона світу з греко-римської боротьби
Д. Пасулька

м. Кіровоград,

вересень,

160 учасників

(4 країни)

Юнаки,

юніори

13. Львівська область

Міжнародний турнір зі стрільби із лука «Золота осінь», присвячений 80-річчю утворення у
м. Львів Міжнародної федерації стрільби із луку

м. Львів,

вересень,

250 учасників

(10 країн)

 

 

 

Юнаки і дівчата,

чоловіки і жінки (4дисц.)

 

Кубок-меморіал олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики В. Чукаріна

м. Львів,

червень,

60 учасників  (4 – 5  країн)

Юніори, чоловіки

(6 вправ, багатоборство, командні змагання)

 

Міжнародні змагання зі стрибків у висоту «Меморіал
О. Дем’янюка»

м. Львів,

грудень,

50 учасників,

(5 – 6 країн)

Юніори, дорослі

 

Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті спортсменів-борців та тренерів Львівщини

м. Львів,

червень,

260 учасників,

(4 – 5 країн)

Юнаки, юніори

(10 вагових категорій)

 

Міжнародний дитячий турнір з хокею «Олімпійська мрія»

м. Новояворівськ,

березень,

200 учасників

Діти

 

Міжнародні змагання зі стрільби із луку

«Олімпійська надія»

м. Львів,

квітень,

300 учасників

(10 країн)

Юнаки і дівчата

 

Міжнародний турнір з настільного тенісу МСМК  А. Строкатова

м. Жовква,

червень,

260 учасників

(4 – 6 країн)

Дорослі,

ветерани

14. Луганська область

Турнір пам’яті Олімпійського чемпіона з волейболу В. Кривова

м. Луганськ,

квітень – травень,

100 учасників

Ветерани

 

Дитячий футбольний турнір на призи бронзових призерів Олімпійських  ігор
В. Семенова,
В. Онищенка, А. Куксова та Ю. Єлісєєва

м. Луганськ,

жовтень,

140 учасників

 

Діти до 10 років

 

Відкритий турнір пам’яті Олімпійського чемпіона В. Смирнова  з фехтування

м. Луганськ,

листопад,

110 учасників

(3 країни)

Юніори,

юніорки,

ветерани

 

Міжнародний турнір з легкої атлетики на призи чемпіонів, призерів та учасників Олімпійських ігор (у манежі)

м. Луганськ,

листопад,

250 учасників

(3 країни)

Дівчатка та хлопчики,

юнаки та дівчата

15. Миколаївська область

Всеукраїнські змагання з кінного спорту пам’яті ЗТУ О. Зозулі

м. Миколаїв,

квітень – травень,

200 учасників

Юнаки, дівчата,

ветерани

(виїздка і конкур)

 

Відкритий Всеукраїнський турнір з веслування на байдарках і каное «Хто ти, юний олімпієць»

м. Миколаїв,

травень,

300 учасників

Юнаки, дівчата,

юніори,

юніорки

 

Кубок з легкої атлетики (стрибки у висоту) на призи призерів і учасників Олімпійських ігор (у манежі)

м. Миколаїв,

грудень,

250 учасників

Юнаки,

дівчата,

юніори,

юніорки

 

Традиційна спартакіада представників ЗМІ області

м. Миколаїв,

грудень,

250 учасників

11 видів спорту

16. Одеська область

Міжнародний турнір з волейболу, пам’яті Олімпійського чемпіона Є. Лапинського

м. Одеса,

червень,

120 учасників

Чоловіки,

юнаки

 

Всеукраїнський турнір на призи Олімпійського чемпіона  з л/атлетики М. Авілова

м. Одеса,

листопад,

180 учасників

Юнаки, дівчата

 

Всеукраїнський турнір з волейболу, пам’яті ЗМС України

А. Закржевського

м. Одеса,

липень,

102 учасника

 

Жінки, чоловіки

 

Фестиваль з легкої атлетики, стрільби кульової, веслування на б/к і каное на призи Олімпійських чемпіонів

м. Одеса,

вересень,

550 учасників

Юнаки і дівчата, юніорки та юніори

17. Полтавська область

Міжнародний турнір пам’яті Олімпійського чемпіона А. Кузнецова  з волейболу

м. Полтава,

грудень,

200 учасників

(4 країни)

Старші і молодші юнаки

 

Відкритий турнір з легкої атлетики на призи чемпіона Олімпійських ігор В. Кисельова

м. Кременчук,

жовтень,

220 учасників

Юнаки і дівчата

(9 видів програми)

 

Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи срібного призера Олімпійських ігор
Л. Бартєнєва

м. Полтава,

вересень,

180 учасників

Юнаки і дівчата

(10 видів програми)

 

Всеукраїнські змагання з 10 видів спорту «Олімпійські надії», пам’яті В. Мартиненка

м. Комсомольськ,

травень

Юнаки і дівчата

18. Рівненська область

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті ЗТУ С. Коваля

м. Березне,

березень – квітень,

150 учасників

Юнаки

(2 вікових категорії)

 

Міжнародний турнір з боксу пам’яті А. Яндали – тренера, засновника розвитку цього виду спорту на Рівненщині

м. Рівне,

жовтень,

160 учасників

(4 – 5 країн)

 

Кадети

(2 вікових категорії)

 

Всеукраїнський турнір пам’яті В. Завадського

з легкої атлетики

естафетний біг 4х100м, 4х400м серед студентської молоді

м. Рівне,

вересень,

120 учасників

Юніори,

юніорки

19. м. Севастополь

Міжнародний турнір з волейболу на призи учасника Олімпійських ігор Д. Фоміна

м. Севастополь,

вересень,

130 учасників

(4 країни)

Юніори

 

Відкритий турнір з художньої гімнастики пам’яті ЗТУ Г. Громовіч

м. Севастополь,

червень,

90 учасників
(3 країни)

Дівчатка

(5 вікових категорій)

 

Міжнародний турнір з дзюдо на призи ЗТУ
М. Пліса

м. Севастополь,

грудень,

120 учасників

(4 країни)

Юнаки, юніори,

дівчата

 

Вітрильна регата на призи срібної призерки Олімпійських ігор
С. Матевушевої

м. Севастополь,

липень,

60 учасників

Юнаки і дівчата

20. Сумська область

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики (спортивна ходьба) на призи дворазового чемпіона Олімпійських ігор В. Голубничого

м. Суми,

червень,

300 учасників

 

 

 

Від юнаків і дівчат – до ветеранів

(18 вікових категорій)

 

 

Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам’яті МСМК
Р. Звонкова

м. Суми,

серпень,

200 учасників

Юнаки і дівчата

(10 вікових категорії),

2 види програми

 

Всеукраїнський турнір з легкої атлетики пам’яті ЗТ СРСР та України
В. Полякова

м. Суми,

вересень,

300 учасників

Юнаки і дівчата

(12 вікових категорії),

2 види програми

 

Змагання з біатлону та призи срібної призерки Олімпійських ігор
О. Петрової

м. Суми,

січень – лютий

 

Юнаки і дівчата

21. Тернопільська область

Меморіал ЗТУ
О. Семираза з легкої атлетики (стрибкові види)

м. Тернопіль,

жовтень,

100 учасників

Юнаки,

юніори,

дорослі

 

Міжнародні змагання (санко-ролики) «Кубок Бони»

м. Кременець,

червень,

110 учасників

(5 – 6 країн)

Юнаки,

Юніори, дорослі

 

Міжнародний турнір пам’яті МС України
О. Короля та Н. Бойка з вільної боротьби

м. Збараж,

червень,

180 учасників

(3 – 4 країни)

Юнаки і юніори

22. Харківська область

Меморіал дворазового Олімпійського чемпіона з водного поло
О. Баркалова

м. Харків,

травень,

150 учасників

(4 – 5 країн)

Юніори

 

Турнір пам’яті Олімпійського чемпіона з волейболу
Ю. Венгеровського

м. Харків,

листопад,

192 учасники

Юнаки,

юніори

 

Турнір пам’яті Олімпійського чемпіона з важкої атлетики
І. Рибака

м. Харків,

жовтень,

90 учасників

Юнаки,

юніори

(6 вагових категорій)

 

Міжнародний турнір на призи дворазового Олімпійського чемпіона Ю. Пояркова

м. Харків,

серпень,

100 учасників

(4 – 5 країн)

Ветерани

 

Турнір з велоспорту (трек) пам’яті Олімпійського чемпіона І. Целовальникова

м. Харків,

вересень,

50 учасників

 

Ветерани,

3 види програми

 

Кубок Олімпійського чемпіона зі стрільби з лука В. Рубана

м. Харків,

березень,

80 учасників

Юнаки,

юніори,

4 категорії

23. Херсонська область

Всеукраїнський турнір зі спортивної гімнастики пам’яті срібного призера Олімпійських ігор
О. Береша

м. Херсон,

жовтень,

100 учасників

Хлопчики,

юнаки,

8 видів програми

 

Змагання з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона С. Пострєхіна

м. Херсон,

жовтень,

180 учасників

Юнаки і дівчата

 

Змагання з веслування на байдарках на призи срібного призера Олімпійських ігор
С. Кірсанова

м. Херсон,

вересень,

140 учасників

Юнаки і дівчата

 

Міжнародний турнір з вільної боротьби  пам’яті Героя Радянського Союзу І. Кулика

м. Херсон,

лютий,

160 учасників

Юнаки та юніори

 

Всеукраїнський турнір з веслування на байдарках на призи триразового Олімпійського чемпіона С. Чухрая

м. Нова Каховка,

серпень,

160 учасників

Юнаки і дівчата

24. Хмельницька область

Всеукраїнський турнір з фехтування на призи Олімпійських чемпіонок О. Жовнір та Г. Пундик

м. Нетішин,

грудень,

120 учасників

Юнаки, дівчата

(2 вікових категорії),

8 видів

 

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Героя Радянського Союзу О. Оніщука

м. Хмельницький,

березень,

160 учасників

Юнаки,

юніори

 

Відкритий чемпіонат міста з гандболу на призи ЗМС Лариси Заспи

м. Хмельницький,

квітень

 

25. Черкаська область

Відкритий Кубок чемпіонки світу зі спортивної гімнастики
І. Краснянської

м. Черкаси

листопад

80 учасників

Дівчатка та хлопчики

 

Велоперегони на призи срібного призера Олімпійських ігор О.Феденка

м. Черкаси,

травень,

140 учасників

 

 

Юнаки,

юніори

 

Меморіал Олімпійського чемпіона з волейболу
В. Кравченка

м. Черкаси,

лютий,

120 учасників

Ветерани

 

Відкриті змагання на призи Олімпійського чемпіона А. Хіміча та срібного призера Олімпійських ігор
О. Мотузенка з веслування на байдарках і каное

м. Черкаси,

м. Сміла,

вересень,

260 учасників

Юнаки,

дівчата,

2 вікові групи

 

 

Всеукраїнське свято богатирської сили пам’яті І. Піддубного

м. Чорнобай,

серпень,

300 учасників

Юнаки, юніори

26. Чернігівська область

Всеукраїнські змагання зі стрільби кульової на призи Олімпійської чемпіонки О. Костевич

м. Чернігів,

червень,

120 учасників

Юнаки і дівчата

 

Всеукраїнські змагання з важкої атлетики на призи срібної призерки Олімпійських ігор
О. Коробки

м. Чернігів,

квітень,

140 учасників

Юнаки і дівчата

 

Міжнародна спартакіада «Слов’янське братство», присвячена 100-річчю
І Російської Олімпіади  (Київ, 1913 рік)

м. Чернігів,

травень,

300 учасників

Чоловіки, жінки, юнаки і дівчата

27. Чернівецька область

Міжнародний турнір на призи чемпіонів і призерів чемпіонатів світу, Європи, учасників Олімпійських ігор зі стрільби із луку

м. Чернівці,

серпень,

140 учасників

(4 країни)

 

 

Юнаки і дівчата,

найсильніші спортсмени України та іноземних держав

 

«Буковинська миля» (на стаєрські дистанції) з легкої атлетики

(спільно з клубом чемпіона світу І. Гешка)

м. Чернівці,

жовтень,

140 учасників

(3 країни)

 

Юнаки і дівчата,

юніори і юніорки, дорослі, ветерани

Центральна Рада ФСТ «Спартак»

VІІІ Всеукраїнська спартакіада серед дітей та підлітків «Юний спартаківець»

 

Юнаки і дівчата, лижні гонки, художня гімнастика, велоспорт-шосе, легка атлетика, бокс, боротьба греко-римська, дзюдо, веслування на б/к, боротьба вільна, важка атлетика, плавання

Центральна Рада ФСТ «Україна»

Спартакіада учнів спортивних шкіл ЦР ФСТ «Україна» за програмою «Хто ти, майбутній олімпієць»

 

 

 

 

10 видів програми (бокс, боротьба греко-римська, дзюдо, веслування на б/к, гімнастика спортивна, гімнастика художня, легка атлетика, міні-футбол, плавання, стрільба із луку)

Центральна Рада ФСТ «Колос»

Всеукраїнські літні сільські спортивні ігри-пошукові змагання «Хто ти, юний олімпієць»

 

 

11 видів спорту: бокс (юнаки), важка атлетика (юнаки і дівчата), велоспорт (юнаки і дівчата), волейбол (юнаки і дівчата), боротьба вільна (юнаки і дівчата), боротьба греко-римська (юнаки), дзюдо (юнаки і дівчата), легка атлетика (юнаки і дівчата), настільний теніс (юнаки і дівчата), плавання (юнаки та дівчата), футбол (юнаки та дівчата)

Центральна Рада ФСТ «Динамо»

Відкриті чемпіонати ФСТ «Динамо» України «Юний динамівець» під гаслом «Від юного динамівця до олімпійця»

 

 

8 видів спорту (стрільба кульова, гімнастика художня, легка атлетика, дзюдо, бокс, веслування на б/к, боротьба вільна, біатлон)

Комітет з фізичного виховання та спорту МОНМС

ІІ Всеукраїнська

Олімпіада

 

 

учні ЗНЗ,

9 видів спорту:

лижний спорт (юнаки і дівчата), гірськолижний спорт (юнаки і дівчата), баскетбол (юнаки і дівчата), плавання (юнаки і дівчата), волейбол пляжний (юнаки і дівчата), легка атлетика (юнаки і дівчата), дзюдо (юнаки і дівчата)

 

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт»

 

 6 видів програми

 

Всеукраїнські дитячі спортивні ігри серед учнів ЗОШ «Старти надій»

 

8 видів програми