Лауреати Церемоній

ЛАУРЕАТИ ЦЕРЕМОНІЙ

«ГЕРОЇ СПОРТИВНОГО РОКУ»

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2006 року)

 

«Найкращий спортсмен року» – Іван ГЕШКО

«Найкраща спортсменка року» – Ірина КРАСНЯНСЬКА

«Найкращий тренер року» – Інна КОРОБЧИНСЬКА

«Найкраща команда року» - чоловіча збірна команда України з фехтування на шаблях (Дмитро БОЙКО, Володимир ЛУКАШЕНКО, Владислав ТРЕТЯК, Олег ШТУРБАБІН)

«Сенсація року» – Ібрагім АЛДАТОВ

«Найкращий спортивний організатор» – Ніна УМАНЕЦЬ

«Сильні духом» – Олена ЮРКОВСЬКА

«Спортивна слава України» – Борис ШАХЛІН

«Меценат спортивного року» – «UMC»

«Народний вибір» – Олег ЛІСОГОР

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2007 року)

 

«Найкращий спортсмен року» - Ібрагім АЛДАТОВ

«Найкраща спортсменка року» - Анна БЕЗСОНОВА

«Найкращий тренер року» - Ірина ДЕРЮГІНА

«Найкраща команда року» - жіноча збірна України з фехтування на шаблях (Олена ХОМРОВА, Ольга ХАРЛАН, Ніна КОЗЛОВА, Галина ПУНДИК)

«Сенсація року» - Микита НЕСТЕРЕНКО

«Найкращий спортивний організатор» - Григорій СУРКІС

«Сильні духом» - Володимир НАТАЛЬЧУК

«Меценат спортивного року» - «Кока-Кола Бевериджиз Україна лтд»

«Разом з олімпійцями» - Василь ВІРАСТЮК

«Чесна гра» - жіноча збірна України з фехтування на шпагах (Єва ВИБОРНОВА, Надія КАЗИМИРЧУК, Ольга ПАРТАЛА, Яна ШЕМЯКІНА)

«Спортивна слава України» - Ніна БОЧАРОВА, Іван БОГДАН

«Народний вибір» - Володимир КЛИЧКО

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2008 року)

 

«Найкращий спортсмен року» – Василь ЛОМАЧЕНКО

«Найкраща спортсменка року» – Інна ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКА

«Найкращий тренер року» – Вадим ГУТЦАЙТ

«Найкраща команда року» – Жіноча збірна України з фехтування на шаблях (Ольга ХАРЛАН, Олена ХОМРОВА, Галина ПУНДИК, Ольга ЖОВНІР)

«Сенсація року» – Наталія ДОБРИНСЬКА

«Найкращий спортивний організатор року» – Володимир БРИНЗАК

«Сильні духом» (паралімпійські види спорту) - Андрій КАЛИНА

«Меценат спортивного року» – компанія МТС-Україна

«Разом із олімпійцями» (неолімпійські види спорту) – Микола ЩЕРБАК-Сергій ПОПОВ

«Спортивна слава України» – Людмила ГУРЕВИЧ, Віктор ЦИБУЛЕНКО

«Народний вибір» – Анна БЕЗСОНОВА

Спеціальна нагорода «Чесна гра» – Микола ЗОЦ

Спеціальна нагорода Міжнародного Олімпійського Комітету «За шляхетність та дотримання принципів Чесної гри» - Сергій БУБКА

Спеціальна нагорода «За відданість справі» - Анатолій УСЕНКО

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2009 року)

 

«Найкращий спортсмен року» - Василь ЛОМАЧЕНКО

«Найкраща спортсменка року» - Ольга ХАРЛАН

«Найкращий тренер року» - Анатолій ЛОМАЧЕНКО

«Сенсація року» - Георгій ЗАНТАРАЯ

«Найкраща команда року (збірна) – Жіноча збірна України з фехтування на шаблях (Ольга ХАРЛАН, Олена ХОМРОВА, Галина ПУНДИК, Ольга ЖОВНІР)

«Найкращий спортивний організатор року» - Рінат АХМЕТОВ

«Сильні духом» (паралімпійські види спорту) - Ганна ЛИТВИНЕНКО

«Меценат спортивного року» - BOSKO SPORT S.R.L.

«Разом із олімпійцями» (неолімпійські види спорту) – Рустам БАБАЄВ

«Спортивна слава України» - Зінаїда ТУРЧИНА, Володимир ГОЛУБНИЧИЙ

Спеціальна нагорода «За відданість справі» - Сергій МІЩЕНКО

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2010 року)

 

«Найкращий спортсмен року» – Василь ФЕДОРИШИН 

«Найкраща спортсменка року» - Інна ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКА

«Найкращий тренер року» – Дмитро РАДОМСЬКИЙ

«Найкраща команда року» (збірна) - Жіноча четвірка парна з академічного веслування (Олена БУРЯК, Яна ДЕМЕНТЬЄВА, Анастасія КОЖЕНКОВА, Катерина ТАРАСЕНКО)

«Сенсація року» - Єлизавета БРИЗГІНА

«Найкращий спортивний організатор року» - Валерій БОРЗОВ

«Сильні духом» (паралімпійські види спорту) - Ганна ЄЛІСАВЕТСЬКА

«Меценат спортивного року» - САМСУНГ ЕЛЕКТРОНІКС

«Разом із олімпійцями» (неолімпійські види спорту) - чоловіча збірна команда України з шахів (Павло ЕЛЬЯНОВ, Захар ЄФИМЕНКО, Василь ІВАНЧУК, Олександр МОІСЕЄНКО, Руслан ПОНОМАРЬОВ)

«Олімпійська надія України» - Андрій ГОВОРОВ

«Спортивна слава України» - Лариса ЛАТИНІНА, Леонід ЖАБОТИНСЬКИЙ

Спеціальна нагорода «Спорт для всіх» - місто Артемівськ (Донецька область)

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2011 року)

 

«Найкращий спортсмен року» - Олександр УСИК

«Найкраща спортсменка року» - Вікторія ТЕРЕЩУК

«Найкращий тренер року» - Дмитро СОСНОВСЬКИЙ

«Найкраща команда року (збірна) - Жіноча збірна Україна з легкої атлетики (Олеся ПОВХ, Наталія ПОГРЕБНЯК, Марія РЕМЕНЬ, Христина СТУЙ, Єлизавета БРИЗГІНА)

«Сенсація року» - Євген ХИТРОВ

«Найкращий спортивний організатор року» - Ігор ЛИСОВ

«Сильні духом» (паралімпійські види спорту) - Олександра КОНОНОВА

«Меценат спортивного року» - «МТС Україна»

«Разом із олімпійцями» (неолімпійські види спорту) - Лариса СОЛОВЙОВА

«Олімпійська надія України» - Дарина ЗЕВІНА

«Спортивна слава України» - Віра КРЕПКІНА, Юрій ПОЯРКОВ

Спеціальна нагорода «Спорт для всіх» - Місто Южне (Одеська область)

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2012 року)

 

«Найкращий спортсмен року» - Василь ЛОМАЧЕНКО

«Найкраща спортсменка року» - Яна ШЕМЯКІНА

«Найкращий тренер року» - Володимир МОРОЗОВ

«Сенсація року» - Олексій ТОРОХТІЙ

«Найкраща команда року» (збірна) - Жіноча четвірка парна з академічного веслування - (Яна ДЕМЕНТЬЄВА, Анастасія КОЖЕНКОВА, Наталія ДОВГОДЬКО, Катерина ТАРАСЕНКО)

«Найкращий спортивний організатор року» - Володимир ПРОДИВУС

«Сильні духом» (паралімпійські види спорту) - Наталія ПРОЛОГАЄВА

«Разом із олімпійцями» (неолімпійські види спорту) - Ганна УШЕНІНА

«Олімпійська надія України» - Жіноча збірна України з біатлону (Анастасія МЕРКУШИНА, Юлія БРИГИНЕЦЬ, Юлія ЖУРАВОК)

«За волю до перемоги» - Юрій ЧЕБАН

«Спортивна слава України» - Ольга БРИЗГІНА та Григорій КРІСС

«Народний вибір» - Олександр УСИК

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2013 року)

 

«Найкращий спортсмен року» - Богдан БОНДАРЕНКО

«Найкраща спортсменка року» - Олена ПІДГРУШНА

«Герой українського спорту» - Ольга ХАРЛАН

«Найкращий тренер року» - Артем СКОРОХОД

«Сенсація року» - Анна МЕЛЬНІЧЕНКО

«Найкраща команда року» (збірна) - Жіноча збірна України з фехтування на шаблях (Ольга ХАРЛАН, Галина ПУНДИК, Олена ВОРОНІНА, Аліна КОМАЩУК)

«Найкращий спортивний організатор року» - Ірина ДЕРЮГІНА

«Сильні духом» (паралімпійські види спорту) - Ольга СВІДЕРСЬКА

«Разом з олімпійцями» (неолімпійські види спорту) - Лариса СОЛОВЙОВА

«Олімпійська надія України» - Аліна КОМАЩУК

«Спортивна слава України» - Володимир МОРОЗОВ, Людмила БОБРУСЬ

«Найкраща клубна команда в ігрових видах спорту» - Хокейний клуб «ДОНБАС»

«Повернення року» - Ібрагім АЛДАТОВ

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2014 року)

 

«Найкращий спортсмен року» - Олег ВЕРНЯЄВ

«Найкраща спортсменка року» - Ольга ХАРЛАН

«Найкращий тренер року» - Григорій ШАМРАЙ

«Найкраща команда року» (збірна) - Жіноча збірна Україна з біатлону (Олена ПІДГРУШНА, Віта СЕМЕРЕНКО, Валя СЕМЕРЕНКО, Юлія ДЖИМА)

«Сенсація року» - Чоловіча четвірка-парна з академічного веслування (Іван ДОВГОДЬКО, Артем МОРОЗОВ, Олександр НАДТОКА, Дмитро МІХАЙ)

«Повернення року» - Юлія ТКАЧ

«Найкращий спортивний організатор року» - Олександр ГЕРЕГА

«Сильні духом» (паралімпійські види спорту) - Віталій ЛУК'ЯНЕНКО

«Разом із олімпійцями» (неолімпійські види спорту) - Анна БЕЖЕНАР

«Олімпійська надія України» - Юлія ЛЕВЧЕНКО

«Спортивна слава України» - Катерина НАГІРНА, Олександр ШАПАРЕНКО

«За сприяння тріумфу» - Володимир БРИНЗАК, Валерій СУШКЕВИЧ

«Героїня українського спорту» - Віта СЕМЕРЕНКО

«Герой українського спорту» - Юрій ЧЕБАН

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2015 року)

 

«Найкращий спортсмен року» - Жан БЕЛЕНЮК

«Найкраща спортсменка року» - Валентина СЕМЕРЕНКО

«Найкращий тренер року» - Геннадій САРТИНСЬКИЙ

«Сенсація року» - Павло ТИМОЩЕНКО

«Найкраща команда року» (збірна) - Чоловіча збірна України з фехтування на шпагах (Богдан НІКІШИН, Анатолій ГЕРЕЙ, Максим ХВОРОСТ, Дмитро КАРЮЧЕНКО)

«Сильні духом» (паралімпійські види спорту) - Дмитро ВИНОГРАДЕЦЬ

«Разом з олімпійцями» (неолімпійські види спорту) - Марія МУЗИЧУК

«Олімпійська надія України» - Юлія ЖУРАВОК  

«Спортивна слава України» - Наталія ТИМОШКІНА, Сергій ЧУХРАЙ

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2016 року)

 

«Найкращий спортсмен року» - Олег ВЕРНЯЄВ

«Найкраща спортсменка року» - Ольга ХАРЛАН  

«Найкращий тренер року» - В’ячеслав СОРОКІН

«Найкраща команда року» (збірна) - Жіноча збірна України з фехтування на шаблях (Ольга ХАРЛАН, Олена КРАВАЦЬКА, Аліна КОМАЩУК, Олена ВОРОНІНА)

«Сильні духом» (паралімпійські види спорту) - Максим КРИПАК

«Разом з олімпійцями» (неолімпійські види спорту) - Анна МУЗИЧУК

«Олімпійська надія України» - Христина ДМИТРЕНКО

«Спортивна слава України» - Андрій ХІМІЧ, Лариса КАРЛОВА

«За відданість спорту» - Еммануїл ГАНЄВ

«Народний вибір»: «Найкращий спортсмен-2016» - Юрій ЧЕБАН, «Найкраща спортсменка-2016» - Ганна РІЗАТДІНОВА

 

«Герої спортивного року»

(за підсумками 2017 року)

 

«Найкращий спортсмен року» - Олександр ХИЖНЯК

«Найкраща спортсменка року» - Ольга ХАРЛАН

«Найкращий тренер року» - Світлана САІДОВА

«Сенсація року» - Юлія ЛЕВЧЕНКО

«Найкраща команда року» (збірна) - Збірна України з синхронного плавання (Ганна Волошина, Анастасія Савчук, Олександра Кашуба, Валерія Апрєлєва, Єлизавета Яхно, Ксенія Сидоренко, Яна Нарєжна, Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва)

«Олімпійська надія України» - Дар'я БІЛОДІД

«Сильні духом» (паралімпійські види спорту) - Людмила ЛЯШЕНКО

«Разом з олімпійцями» (неолімпійські види спорту) - Лариса СОЛОВЙОВА

«Спортивна слава України» - Тетяна ПРОРОЧЕНКО, Анатолій ПОЛИВОДА