Новини
На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики Україну представлятимуть 8 спортсменів
9-е квітня 2015 р.

З 15 по 19 квітня в французькому місті Монпельє відбудуться змагання європейської першості зі спортивної гімнастики.
Цієї неділі, 12 квітня, українська команда у складі 8 спортсменів вирушить у Францію.
Нашу країну на чемпіонаті Європи представлятимуть хлопці – Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Микита Єрмак, Віталій Арсеньєв, Андрій Сєнічкін та Олександр Супрун, а також дівчата – Ангеліна Кисла та Кристина Санькова.
Відзначимо, що нагороди першості будуть розіграні лише в індивідуальних програмах – багатоборстві та вправах на снарядах.
Останні новини
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день
Спонсори та партнери НОК України