На Львівщині завершилися представницькі змагання з велосипедного спорту

Упродовж 15-17 травня 2015 року на прилеглій території поблизу стадіону «Арена-Львів» відбувся відкритий чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат та VІII «Тур Галичини» серед ветеранів з велосипедного спорту на шосе, присвячений Олімпійському дню - 2015.
Організатори змагань: управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна федерація велосипедного спорту, відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.
Головний суддя змагань: суддя національної категорії ФВУ Володимир Набойщіков, головний секретар: суддя національної категорії ФВУ Ірина Козловська (м. Львів).
У змаганнях взяли участь кращі велосипедисти Львівщини, які представляли команди ДЮСШ «Іскра», КДЮСШ імені Ю.Кутенка, Обласної ДЮСШ, СДЮШОР «Локомотив», ДЮСШ «Медик» та гості - спортсмени з Києва, Одеси, Чернівців, Тернополя, Житомира, Хмельницького, Дніпропетровська, Луцька, Хуста, Запоріжжя, Івано-Франківська.
Серед кращих велосипедистів в заліку чемпіонату Львівської області виявилися: Лемко Вероніка, Солтис Богдана, Бубняк Христина, Сусол Олесь, Романенков Валерій, Гаргас Юрій, Волошин Андрій, Пилипів Тарас та інші.
Серед кращих на ветеранських перегонах були Клекоцюк Володимир (Луцьк), Коврижкін Віктор (Дніпропетровськ), Матвєєв Андрій (Чернівецька область), Пазяк Йосиф (Львів), Ковальчук Святослав (Львів) та інші.
18-е червня 2026 р.Збірна України з дзюдо розпочинає боротьбу за ліцензії на Олімпійські ігри 2028 року в Лос-Анджелесі!
18-е червня 2026 р.Українська спортивна спільнота визначила 10 демократичних цінностей під час національного воркшопу європейського проєкту VALUE COMPASS
18-е червня 2026 р.Єднання чернігівців навколо олімпійських цінностей у прагненні перемоги та миру