У самому центрі Полтави відкрито велопарковку
28 травня Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України з нагоди 15-річчя відділення та 25-річчя Національного олімпійського комітету України, зібравши прихильників двоколісного транспорту з метою пропаганди здорового та активного способу життя, вперше встановило стаціонарну велопарковку до Велодня у м. Полтава.
На відкритті стаціонарної велосипедної парковки були присутні заступник голови Полтавського обласного відділення НОК України Анатолій Головань, учасниця ХХІV Олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу з плавання Світлана Копчікова, голова комісії олімпійського осередку НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Віталій Павлов, директор відділення НОК Інесса Гетьман, вихованці та тренери-викладачі відділення триатлону Полтавської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпійські надії».
18-е червня 2026 р.Збірна України з дзюдо розпочинає боротьбу за ліцензії на Олімпійські ігри 2028 року в Лос-Анджелесі!
18-е червня 2026 р.Українська спортивна спільнота визначила 10 демократичних цінностей під час національного воркшопу європейського проєкту VALUE COMPASS
18-е червня 2026 р.Єднання чернігівців навколо олімпійських цінностей у прагненні перемоги та миру