Новини
Наші тенісистки пробились до півфіналу Євроігор-2015
13-е червня 2015 р.

Представниці України у настільному тенісі Маргарита Песоцька, Тетяна Біленко і Ганна Гапонова продовжують успішно виступати на I Європейських іграх 2015 в Баку.
Після непростого переможного поєдинку проти команди Білорусі, дівчата впевнено пройшли досвідчених шведок. 3:0 і українки у півфіналі Ігор, де зустрінуться з переможцями пари Польща-Нідерланди.
Останні новини
26-е червня 2026 р.У Вінниці стартував Всеукраїнський семінар з суб’єктами олімпійського руху!
25-е червня 2026 р.Естафети, конкурси та цінності олімпізму: на Запоріжжі відзначили Олімпійський день
25-е червня 2026 р.Спорт об’єднав молодь Донеччини навколо олімпійських цінностей та футболу в Мукачево
Спонсори та партнери НОК України