Жіноча команда з лука: «Неможливо передати словами всю нашу радість»

Після церемонії нагородження у командних змаганнях зі стрільби з лука серед жінок, де українки Вероніка Марченко, Анастасія Павлова та Лідія Січенікова здобули бронзові медалі, нам вдалося поспілкуватись з призерками I Європейських ігор в Баку.
«Вчора наші друзі по команді в міксті завоювали бронзову медаль, ми за них раділи і підтримували, а сьогодні нам вдалося повторити цей успіх. І тепер всі вже радіють за нас. Першим привітав тренер, а потім ми потрапили в обійми вболівальників. Було дуже приємно, що нас поздоровляли також спортсмени і вболівальники з інших країн. Настрій прекрасний, емоції переповнюють, ми витримали важку боротьбу і зуміли піднятись на п’єдестал, зараз неможливо описати словами всю нашу радість», - прокоментували новоспечені бронзові призерки Євроігор.
25-е червня 2026 р.Пішов із життя багаторічний член НОК України Мирослав Грабовецький
25-е червня 2026 р.МОК оновив Олімпійську хартію та затвердив стратегічний курс до 2032 року
25-е червня 2026 р.Олімпійський день на Харківщині: спорт та незламність об'єднали громади та студентство регіону