Новини
Анна Соловей: «Їхала лише за золотою нагородою»
17-е червня 2015 р.

Срібна призерка I Європейських ігор в Баку з велоспорту Анна Соловей поділилися своїми емоціями після свого фінішу.
«Результатом своїм не задоволена і дуже засмучена, їхала лише за золотою медаллю. Ці Ігри є першими, історичними, а тому дуже хотілось піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу. Обов’язково з тренером проаналізуємо всю гонку і зробимо відповідні висновки».
Останні новини
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
19-е червня 2026 р.НОК України провів семінар «FIELD OF PLAY: сучасні виклики спортивної журналістики» - від штучного інтелекту до практики на стрільбищі
18-е червня 2026 р.Збірна України з дзюдо розпочинає боротьбу за ліцензії на Олімпійські ігри 2028 року в Лос-Анджелесі!
Спонсори та партнери НОК України