Олена Дмитраш: «В цьому сезоні у нас дуже вдала програма»

Одразу після здобуття срібної та бронзової нагороди у групових вправах з 5 стрічками та з обручами і булавами відповідно українські грації поділилися з прес-службою НОК України враженнями від свого досягнення.
«Велике значення для успіху в художній гімнастиці відіграє програма, яка повинна бути цікавою та складною. В цьому сезоні у нас дуже вдала програма. Також вдало була підібрана й музика. Все це заслуга нашого тренера Ірини Іванівни Дерюгіної й авжеж тренуваннь, тренуваннь й ще раз тренуваннь», - сказала від імені команди Олена Дмитраш.
«Сьогодні, як і завжди, напередодні наших виступів Ірина Іванівна сказала нам напутні слова: «Сильні руки, сильні ноги й вірити у свої сили». На змаганнях багато хто відзначив наші костюми. Вони також – заслуга нашого наставника. Наша тренер – майстер на усі руки», - відзначила Олена.
16-е червня 2026 р.НОК України відзначив найкращих спортсменів і тренерів лютого та травня 2026 року
16-е червня 2026 р.Дружба дорожча за медалі: як маленькі рівняни запалювали на Олімпійському дні
16-е червня 2026 р.Тандем сили та єдності: як на Дніпропетровщині проходили обласні змагання спортивних родин