Сергій Бубка привітав Наталію Добринську з захистом кандидатської дисертації
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав члена Комісії атлетів НОК України, віце-президента ФЛАУ, віце-президента Комісії атлетів ЄОК, Олімпійську чемпіонку Наталію Добринську з захистом кандидатської дисертації: «Удосконалення спеціальної підготовленості спортсменок високої кваліфікації в легкоатлетичному багатоборстві».
Головний олімпієць країни відзначив, що Наталія – є прикладом людини, яка на кожному кроці свого життєвого шляху досягає високих результатів та демонструє неабиякий професіоналізм.
«Дуже приємно, що в своїй роботі у сфері спортивного менеджменту, ви приділяєте велику увагу праці над власним науковим вдосконаленням. Впевнений, ви продовжуватимете правдою й вірою служити її Величності Королеві спорту та ділитися своїми безцінними знаннями та багатим досвідом зі спортивною елітою країни», - йдеться у вітанні президента НОК.
Сергій Бубка побажав Наталії й надалі наполегливо йти до поставлених цілей і обов'язково їх досягати.
26-е грудня 2025 р.«Розраховуємо на 7 ліцензій на Олімпійські ігри», — старший тренер збірної Олександр Абраменко про старт сезону та підготовку до Ігор-2026
25-е грудня 2025 р.Понад 300 дітей Харківщини стали учасниками різдвяного спортивного свята
24-е грудня 2025 р.Привітання президента НОК України Вадима Гутцайта з прийдешнім Різдвом Христовим!