Відкритий чемпіонат м.Суми з літнього шорт-треку серед молоді
29-31 серпня в центрі міста Cуми відбулися змагання Відкритого чемпіонату міста з літнього шорт-треку серед молоді.
В цих змаганнях взяли участь 61 юний учасник діти з м. Києва, м. Харкова, м. Шостки та м. Суми.
Молоді спортсмени змагалися в 5 вікових групах, починаючи з 2000р.н і закінчуючи наймолодшою групою 2009 р.н.
Як заявляє головний суддя змагань Наталя Хочина, змагання пройшли на високому організаційному рівні. Такі старти дають можливість дітям удосконалювати свою майстерність в літній період та надають позитивний поштовх у покращенні спортивного результату в зимовий період.
З почесних гостей на церемонії нагородження були присутні міський голова м. Суми Олександр Лисенко та голова Сумського обласного відділення НОК України, призер зимових Олімпійських ігор Олена Петрова.
Усі призери отримали дипломи, медалі та сувенірну атрибутику від Національного олімпійського комітету України.
Наступні змагання – Відкритий чемпіонат Сумської області з літнього шорт-треку – відбудуться 12-13 вересня в м. Шостка.
Бажаємо успіхів юним атлетам!
19-е червня 2026 р.НОК України провів семінар «FIELD OF PLAY: сучасні виклики спортивної журналістики» - від штучного інтелекту до практики на стрільбищі
18-е червня 2026 р.Збірна України з дзюдо розпочинає боротьбу за ліцензії на Олімпійські ігри 2028 року в Лос-Анджелесі!
18-е червня 2026 р.Українська спортивна спільнота визначила 10 демократичних цінностей під час національного воркшопу європейського проєкту VALUE COMPASS