Новини
Олег Верняєв та Ангеліна Кисла – переможці Кубка Швейцарії зі спортивної гімнастики
8-е листопада 2015 р.

Український дует зі спортивної гімнастики Олег Верняєв та Ангеліна Кисла здобув медалі найвищого ґатунку на командному турнірі Кубку Швейцарії, який відбувся в Цюріху.
«Золотий» результат українців – 85.675.
Нагадаємо, що напередодні цього старту Олег Верняєв відсвяткував перемогу на Меморіалі Артура Гандера у Лозанні.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських спортсменів та тренерський склад збірної з чудовим виступом, побажавши подальших спортивних успіхів на міжнародній арені.
Останні новини
23-є червня 2026 р.Олімпійський день у колі друзів: зірки спорту надихнули дітей Луганщини та Львівщини на майбутні перемоги
23-є червня 2026 р.НОК України закликає світову спортивну спільноту сприяти звільненню українських спортсменів із російського полону
23-є червня 2026 р.Олімпійський день-2026: у Львові юні стрибуни у воду провели перше літнє тренування під відкритим небом
Спонсори та партнери НОК України