Новини
Українські біатлоністки здобули «бронзу» на етапі Кубка світу
12-е грудня 2015 р.

На другому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені наша жіноча команда у складі Юлії Джими, Ольги Абрамової, Валентини Семеренко та Олени Підгрушної посіла третє місце в естафеті.
«Бронзовий» результат українок (0+10) +13.1.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав команду, тренерський склад збірної та Федерацію біатлону України на чолі з її президентом Володимиром Бринзаком з гарним здобутком, побажавши не зупинятися на досягнутому та впевнено крокувати до нових звершень.
Останні новини
23-є червня 2026 р.Спорт об'єднує покоління: на Рівненщині відбувся традиційний сімейний забіг до Дня батька
23-є червня 2026 р.Олімпійська родина на чолі з Вадимом Гутцайтом вітає з Днем народження Андрія Ніколаєнка!
23-є червня 2026 р.Президент НОК України привітав з Міжнародним олімпійським днем!
Спонсори та партнери НОК України