Фестивалем здорового способу життя розпочали новий рік молодші школярі міста Сарни
15 Січня 2016 Поділитися
Фестивалем здорового способу життя  розпочали новий рік молодші школярі міста Сарни

Продовженням новорічних свят для учнів молодших класів сарненських шкіл, що на Рівненщині, став фестиваль здорового способу життя, який провели працівники обласного відділення НОК України та комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Веселий спортивний захід виявився чудовим способом перейти від розслабленості зимових канікул до напруги навчального процесу, у якому, безперечно, буде й місце для занять фізичною культурою і спортом та активними зимовими розвагами.

Тож, 13 січня, учні початкових класів шкіл міста Сарни зібралися у спортивному залі Сарненської ДЮСШ, щоб засвідчити свою готовність до занять фізичною культурою і спортом та активного, здорового способу життя. Кожен навчальний заклад сформував команду у складі 8 найвправніших школярів для участі у спортивних естафетах та конкурсах. Решта учнів налаштувалася на активну підтримку своїх товаришів.

У спортзалі точилася завзята та весела боротьба. Спершу діти змагалися у командних естафетах. Вони демонстрували своє вміння справлятися з футбольними, баскетбольними, волейбольними та фітбольними м’ячами. Змагання видалися захоплюючими, як для учасників, так і для вболівальників. Найбільш завзято та емоційно вболівали за своїх вихованців вчителі фізкультури. 

Завзяття командної боротьби не згасло й під час проведення індивідуальних конкурсів. Для участі у кожному з них команди делегували своїх представників, котрі вміють вправно обходитися з гімнастичним обручем, скакалкою, футбольним м’ячем та влучно накидати кільця на конуси. Ця забава теж була веселою, приємною і сповненою позитивних емоцій.

Проте, попри всі веселощі заходу, суддівська колегія, як і належить на спортивних змаганнях працювала чітко. Підбивши підсумки спортивної програми, вона достеменно встановила, що у естафетах перемогу здобула команда «Торнадо» з школи № 4. Друге місце вибороли «Олімпійці» зі школи № 2, а третю сходинку п’єдесталу пошани посіли представники школи № 6 «Смайлики».

В індивідуальних конкурсах переможцями стали: учениця школи № 6 Леся Молчанович, - найкраще впоралася з гімнастичними обручами та скакалкою; Тимур Залейський зі школи № 5, - виборов титул «Володаря м’яча», продемонструвавши неабияку вправність у жонглюванні футбольним м’ячем; учень «Школи-колегіуму» імені Т.Г. Шевченка Євген Вер’яненков, - був найвлучнішим у накидання кілець на конуси, здобувши титул «Володаря кілець».

Переможці на призери у командних змаганнях були нагороджені дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами відділення НОК України у Рівненській області.

Призи від олімпійського осередку отримали і переможці індивідуальних конкурсів. Учасникам заходу, які цього разу поступилися, гіркоту невдачі компенсували солодкі подарунки від відділу молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації.

Заслужені нагороди отримали і переможці обласного конкурсі дитячого малюнка на спортивну тематику «Спорт очима дітей», що проходив з нагоди 25 річниці створення Національного олімпійського комітету України.

Останнє в медіа