Новини
На Кубку IBU українці здобувають «золото»
16-е січня 2016 р.

Наші біатлоністи продовжують радувати українських вболівальників гарними новинами.
Після чудової перемоги жіночої збірної на етапі Кубка світу в німецькому Рупольдингу перемогу на п’ятому Кубку IBU в італійському Ріднау також святкували українці.
Так, в Італії у складі Юлії Журавок, Надії Бєлкіної, Андрія Доценко та Артема Прими команда здобула перше місце в змішаній естафеті.
З прекрасним виступом українських чемпіонів, тренерський склад збірної та Федерацію біатлону України на чолі з її президентом Володимиром Бринзаком привітав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, побажавши впевнено крокувати до нових успіхів, віри в свої сили та спортивної вдачі.
Останні новини
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день
Спонсори та партнери НОК України