Новини
В українців ще одна медаль на Кубку IBU
22-е січня 2016 р.

Другу золоту нагороду за день здобули наші біатлоністи на шостому етапі Кубка IBU в Арбері.
Анастасія Меркушина і Артем Тищенко - чемпіони одиночної естафети.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав спортсменів та тренерський склад з вдалим виступом, побажавши нових звершень та перемог.
Останні новини
23-є червня 2026 р.Олімпійська родина на чолі з Вадимом Гутцайтом вітає з Днем народження Андрія Ніколаєнка!
23-є червня 2026 р.Президент НОК України привітав з Міжнародним олімпійським днем!
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
Спонсори та партнери НОК України