23 спортсмени відправляться на II зимові Юнацькі Олімпійські ігри
28 Січня 2016 Поділитися
23 спортсмени відправляться  на II зимові Юнацькі Олімпійські ігри

Майже два тижні залишилось до старту II зимових Юнацьких Олімпійських ігор, які прийматиме норвезький Ліллехаммер.

Понад 1100 атлетів з 71 країни світу віком від 15 до 18 років не лише розіграють 70 комплектів нагород у 15 традиційних зимових дисциплінах, а й зможуть взяти активну участь у насиченій навчальній та культурно-освітній програмі.

Окрім традиційних країн, які завжди долучаються до Ігор, у Ліллехаммер будуть представлені і такі екзотичні для зимових видів спорту як: Південна Африка, Східний Тимор, Непал, Кенія, Лівія, Кіпр і Ямайка.

Відповідно до міжнародної кваліфікаційної системи 23 атлети зуміли вибороти право брати участь у II зимових Юнацьких Олімпійських іграх 2016 року.

Українці змагатимуться у 9 видах спорту таких як: біатлон, лижне двоборство, фігурне катання, санний спорт, стрибки на лижах з трампліну, лижні гонки, гірськолижний спорт, скелетон, сноубординг.

 

Склад Юнацької Олімпійської збірної команди України на II зимові ЮОІ-2016:

 

 

Прізвище та імя

Дата народження

Регіон

Номери програми

Біатлон

1

 

Ситник Юрій

14.05.1998

Харківська обл.

Спринт, персьют, змішана естафета

2

 

Телень Сергій

25.09.1998

Чернігівська обл.

Спринт, персьют, змішана естафета

 

3

 

Кіпяченкова Любов

03.05.1999

Харківська обл.

Спринт, персьют, змішана естафета

4

 

Дмитренко Христина

31.05.1999

Чернігівська обл.

Спринт, персьют, змішана естафета

Лижне двоєборство

5

Мазурчук Дмитро

19.01.1999

Тернопільська обл.

Гундерсен

Сноубординг

6

 

Кириченко Дарина

14.10.1998

Київ

Сноубордкрос

Гірськолижний спорт

7

 

Карпушин Михайло

05.08.1998

Львівська обл.

Слалом, слалом-гігант

8

Пономаренко Марія

 

28.07.1999

Київ

Слалом, слалом-гігант

Фігурне катання

9

 

Шмуратко Іван

21.12.2001

Київ

Одиночне катання

10

 

Побіженко Анастасія

21.03.2001

Харківська обл.

Парне катання

11

 

Шарпар Дмитро

21.12.1997

Харківська обл.

Парне катання

12

 

Юрченко Анжеліка

30.12.1999

Харківська обл.

Танці на льоду

13

 

Бєліков Володимир

01.12.1998

Харківська обл.

Танці на льоду

14

 

Голубцова Марія

20.12.2000

Київ

Танці на льоду

15

 

Бєлобров Кирило

29.11.2000

Київ

Танці на льоду

Стрибки на лижах з трампліну

16

 

Пасічник Степан

09.01.1998

Тернопільська обл.

Особисті змагання NH

Лижні гонки

17

 

Орлик Андрій

06.03.1998

Сумська обл.

Спринт вільним стилем, 10 км класичним стилем, лижний крос, змішана естафета

18

 

Кроль Юлія

22.10.1998

Сумська обл.

Спринт віл.ст, 5 км кл.ст., лижний крос, змішана естафета

Санний спорт

19

 

Стахів Ігор

30.07.1999

Львівська обл.

Одномісні сані

20

 

Левкович Мирослав

10.11.1999

Львівська обл.

Двомісні сані

21

 

Лисецький Андрій

10.01.1998

Львівська обл.

Двомісні сані

22

 

Смага Олена

13.01.2000

Львівська обл.

Одномісні сані

Скелетон

23

 

Гераскевич Владислав

12.01.1999

Дніпропетровська обл.

Особистий

 

 

Довідково:

II Юнацькі Олімпійські ігри пройдуть з 12 по 21 лютого 2016 року у норвезькому Ліллехаммері.

З I ЮОІ 2012 року в Інсбруку наші спортсмени повернулись з 3 срібними медалями у фігурному катанні і шорт-треку.

Ліллехаммер вдруге стає Олімпійською столицею. Саме у 1994 році під час XVII зимових Олімпійських іграх українська збірна вперше виступала як незалежна команда. Наші спортсмени зуміли вибороти дві нагороди - «золото» Оксани Баюл (фігурне катання) і «бронза» Валентини Цербе (біатлон).

Останнє в медіа