Новини
Українські біатлоністки виборюють «срібло» на етапі Кубка світу в Преск-Айлі
13-е лютого 2016 р.

Неймовірною жіночою естафетою в американському Преск-Айлі завершився восьмий етап Кубка світу з біатлону.
Наша команда у складі Ірини Варвинець, Наталії Бурдиги, Юлії Джими та Олени Підгрушної посіла друге місце на п'єдесталі пошани.
«Срібний» результат українок - (0+12) +25.2.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав дівчат, тренерський склад збірної та Федерацію біатлону України на чолі з її президентом Володимиром Бринзаком з чудовим досягненням, відзначивши справжній спортивний характер біатлоністок та побажав впевнено крокувати до нових звершень.
Останні новини
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день
22-е червня 2026 р.Представлено емблеми зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор Alpes 2030!
Спонсори та партнери НОК України