«Ігри патріотів» на Тернопільщині
19 Лютого 2016 Поділитися
«Ігри патріотів» на Тернопільщині

Третьокласникам усіх тридцяти тернопільських шкіл спільно з Тернопільським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України запропонували взяти участь у надзвичайно захоплюючих стартах – «Іграх патріотів».

Під час першого їх етапу діти з допомогою різноманітних естафет на швидкість, кмітливість і спритність та олімпійської вікторини визначать найсильніших у своїх школах. На початку квітня зональні турніри відбудуться у п'ятьох мікрорайонах міста. А фінальний турнір квінтету кращих у четвер, 21 квітня, заплановано провести на універсальному спортивному майданчику на бульварі Данила Галицького.

У спортивному залі Тернопільської школи-ліцею №6 змагання відбулися в день відкриття других зимових Юнацьких Олімпійських ігор. Тож третьокласники на церемонії урочистого відкриття з гордістю стояли поруч з олімпійським знаменом, уважно вислухали напутні слова побажань двом кращим молодим спортсменам із Кременця Дмитрові Мазурчуку і Степанові Пасічнику, які удостоїлися права захищати честь нашої країни в норвезькому Ліллехаммері. Здобути ж самим перші в житті перемоги на спортивному майданчику дітям щиро побажали Галина Федорович і директор навчального закладу Олександр Остапчук.

Далі були веселі старти, під час яких і батьки з учителями, і вболівальники-ровесники з усіх трьох класів не раз щиро аплодували юним фізкультурникам. У напруженій суперечці чемпіонський титул вибороли «Бігунці» з 3-А класу. Своєму досягненню передусім завдячують учителю фізкультури Оксані Валеріївні Шкарлет і першій учительці Тамарі Іванівні Буртник.

Не особливо розчарованими залишилися і «Кульбабки» з 3-В та «Левенята» з 3-Б класів. Адже всім дісталися призи від обласного відділення НОК України, які вручили третьокласникам Галина Федорович і член виконкому громадської організації олімпійців Богдан Дікальчук.

Останнє в медіа