Олег Верняєв здобуває дві медалі чемпіонату Європи!

На європейській першості зі спортивної гімнастики в швейцарському місті Берн лідер збірної України Олег Верняєв вчергове підтвердив високу майстерність та стабільність своїх результативних виступів.
В Швейцарії українець двічі підіймався на п'єдестал пошани.
В опорному стрибку Олег не залишив жодних шансів суперникам й з результатом 15,399 здобув медаль найвищого ґатунку.
Срібною медаллю Верняєв поповнив скарбничку збірної України у вправах на брусах (15,716).
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав нашого гімнаста та його наставника Геннадія Сартинського з чудовим виступом, подякувавши успішному тандему за невичерпну завзятість та професіоналізм, побажавши вдалої підготовки до олімпійського Ріо-де-Жанейро й гарного виступу на найголовнішому старті чотириріччя.
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день