Олімпійські сувеніри Ріо: стандартний набір та виcoкі ціни

З наближенням Ігор ХХХІ Олімпіади в Олімпійському селищі Ріо-де-Жанейро життя стає все більш насиченим, а мешканців – все більше і більше.
Звичайно, що учасники Олімпійських ігор прагнуть привезти з собою на батьківщину якийсь сувенір для рідних, близьких, друзів та колег або залишити щось на згадку собі.
За традицією в Олімпійському селищі працює спеціалізований магазин, який пропонує широкий спектр різноманітних олімпійських сувенірів. Загалом це стандартний набір: м’які іграшки талісманів Ігор, футболки, чашки, значки, рюкзаки, ручки, тощо.
Ціни на запропоновану продукцію в Ріо-де-Жанейро за українськими мірками доволі вражаючі. Продаж здійснюється в бразильській валюті – реалах, приблизний курс – 8 гривень за 1 реал. Відтак найдешевше обійдеться олімпійський значок, який коштує від 160 до 400 гривень. За набір ручок доведеться заплатити 280 гривень, за кепку – 450, рушник обійдеться у 650, а олімпійська футболка коштує від 800 гривень.
Безумовно, що найкращим подарунком для усіх українців стануть успіхи і нагороди наших олімпійців!
Слідкуємо за перебігом Олімпійських ігор разом з НОК України!
24-е лютого 2026 р.Пам’яті видатних наставників: на Кіровоградщині об’єднали ветеранів баскетболу зі всієї країни
24-е лютого 2026 р.У Сумах відбувся спортивно-просвітницький захід для юних фігуристів
24-е лютого 2026 р.4 роки повномасштабної війни росії проти України.