Новини
Сергій Бубка переобраний до складу Виконкому МОК найбільшою кількістю голосів
3-є серпня 2016 р.

Сьогодні в рамках 129-ї Сесії Міжнародного Олімпійського Комітету, що напередодні Ігор ХХХІ Олімпіади триває і Ріо-де-Жанейро, відбулись вибори членів до складу головного керівного органу світового олімпізму.
З найбільшою кількістю голосів першим серед 5 кандидатів до Виконкому МОК було обрано президента НОК України, першого віце-президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, Олімпійського чемпіона, уславленого легкоатлета Сергія Бубку.
Таке обрання стало свідченням високої довіри до головного олімпійця нашої країни і визначної ролі України в світовому олімпійському русі.
Відзначимо, що Сергій Бубка є членом МОК з 1999 року, а входить до складу Виконкому з 2000 року.
Останні новини
29-е січня 2026 р.Дмитро Мазурчук і Олександр Шумбарець: про історичні ліцензії та очікування від Олімпіади-2026
29-е січня 2026 р.«Висота» як історія наставництва: в Івано-Франківську відбувся перегляд фільму про стрибки на лижах з трампліна
28-е січня 2026 р.«Нація нескорених» на Чернігівщині: спорт як шлях до відновлення та внутрішньої сили
Спонсори та партнери НОК України