Ігор Радівілов: "Кваліфікацію подолали успішно"

Бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Ігор Радівілов прокоментував підсумки кваліфікаційних змагань у спортивній гімнастиці.
"Вважаю, що ми виступили сьогодні успішно. Потрапили в "свої" фінали. Отримали високи оцінки. Як правило, оцінки на Олімпійських іграх - дуже високі. Але це лише кваліфікація, головне було потрапити у фінал. Там розпочнеться все з самого початку", - прокоментував наш гімнаст.
Відзначимо, що за підсумками кваліфікаційних змагань Олег Верняєв з найкращим результатом пройшов до фіналу змагань, перемігши також у попередніх виступах на брусах, а також з 5-м і 7-ми показниками відібрався до фіналів у вправах на коні, перекладині та опорному стрибку.
Ігор Радівілов з 4-м результататом пройшов до фіналу в опорному стрибку.
Також, посівши 7 місце, українські гімнасти кваліфікувались до командного фіналу.
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день