Новини
Важкоатлети прокоментували свій виступ в Ріо-2016
11-е серпня 2016 р.

Важкоатлетка Ірина Деха (75 кг) так прокоментувала прес-службі Національного олімпійського комітету свій виступ.
«Дуже засмучена, що не взяла третю спробу у поштовху. Потрібно рівнятись на іспанку (Лідія Валентин Перес стала бронзовою призеркою Ігор піднявши у сумі 257 кг (116+141)), тоді і медалі будуть», - зазначила спортсменка.
А тренер збірної України з важкої атлетики, призер Олімпійських ігор Денис Готфрід вважає, що Ірина молодець.
«Як для 20-річної дебютанки Ігор Деха показала гарний результат. Все ж таки змогла посісти 5 місце на Олімпіаді. Молодець».
Останні новини
12-е травня 2026 р.НОК України відзначив найкращих спортсменів і тренерів березня та квітня 2026 року
12-е травня 2026 р.НОК України висловлює співчуття рідним та близьким Юрія Гавелка
12-е травня 2026 р.У Харкові відбувся традиційний Кубок з плавання пам’яті заслужених тренерів України Миколи Золотаря та Сергія Товстопльота
Спонсори та партнери НОК України