Новини
Олімпійське гімнастичне обладнання Ігор-2016 буде передано в Україну
15-е серпня 2016 р.

Окрім приємних звісток про спортивні перемоги з олімпійського Ріо-де-Жанейро надходять гарні новини, пов’язані з подальшим розвитком українського спорту.
Завдяки домовленості президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки з керівництвом Міжнародної федерації гімнастики олімпійське гімнастичне обладнання Ігор-2016 після завершення змагань на безкоштовній основі буде передано в Україну задля розвитку та примноження славних традицій вітчизняної спортивної гімнастики.
Останні новини
25-е червня 2026 р.Пішов із життя багаторічний член НОК України Мирослав Грабовецький
25-е червня 2026 р.МОК оновив Олімпійську хартію та затвердив стратегічний курс до 2032 року
25-е червня 2026 р.Олімпійський день на Харківщині: спорт та незламність об'єднали громади та студентство регіону
Спонсори та партнери НОК України