Олімпійський урок завітав у Сумську школу

6 вересня у Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 імені В. Стрельченка відбувся Олімпійський урок.
Зі своєю олімпійською нагородою до учнів завітала голова відділення Національного олімпійського комітету України у Сумській області, срібна призерка Ігор-1998 з біатлону Олена Петрова та заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Катерина Бурмістрова, які розповіли про свій шлях до спортивних вершин. В свою чергу, школа представила своїх юних спортивних чемпіонів з різних видів спорту.
Упродовж всього Уроку діти мали змогу переглянути відеоролики про історію зародження та проведення Олімпійських ігор, довідалися про успіхи українських атлетів на Іграх в Ріо-де-Жанейро, а також насолоджувалися показовими виступами з художньої гімнастики та капоейро.
Наприкінці заходу голова відділення НОК України у Сумській області вручила адміністрації закладу олімпійську літературу.
13-е травня 2026 р.#OlympicLab у Черкасах: свято спорту, сили та єдності
13-е травня 2026 р.День Європи у Кропивницькому: спорт і європейські цінності об’єднали молодь
13-е травня 2026 р.У Хмельницькому відбувся обласний турнір з гандболу на призи олімпійської призерки Лариси Заспи