Новини
Подарунки та грошовий сертифікат до професійного свята отримали полтавчани
8-е вересня 2016 р.

Грошовий сертифікат у розмірі 100 тис грн було вручено учаснику Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро з плавання Любомиру Лемешку.
Без подарунків від міського голови на святі не залишились і глядачі, які виграли 15 гірських велосипедів.
Відзначення Дня фізичної культури і спорту продовжилось Олімпійським тижнем.
Так, у бібліотеці Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського для працівників інституту та слухачів курсів підвищення кваліфікації презентовано виставку літератури з олімпійської тематики.
Усі бажаючи змогли ознайомитись з історією та сьогоденням Олімпійських ігор, матеріалами про відомих спортсменів та героїв найголовніших стартів чотириріччя.
Останні новини
14-е листопада 2025 р.На 8-му Європейському форумі атлетів у Лондоні обрали новий склад Комісії атлетів ЄОК
14-е листопада 2025 р.Україна закликала World Aquatics переглянути рішення щодо допуску російських та білоруських спортсменів до командних змагань!
13-е листопада 2025 р.У Дніпрі презентували перший друкований журнал про олімпійців регіону
Спонсори та партнери НОК України