Олімпійський день у Куп'янську
21 Вересня 2016 Поділитися
Олімпійський день у Куп'янську

В рамках Олімпійського дня відділом фізичної культури та спорту Куп’янської міської ради на спортивних майданчиках міського центрального пляжу днями були організовані змагання з пляжного волейболу серед студентської молоді міста.

Ці змагання традиційно відкривають Спартакіаду з видів спорту серед студентів та учнів професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста Куп’янська, яка проводиться протягом навчального року.

На відкритті з привітаннями від міського голови та побажаннями вдалих стартів до спортсменів звернувся начальник відділу спорту, керівник відділення НОК України в Харківській області у м. Куп’янську Сергій Чудопал.

Змагання проходили між командами дівчат та юнаків, які показали відмінну фізичну підготовку та гарну гру. Лише в останніх іграх турніру визначилися чемпіони та призери змагань.

Як серед юнацьких, так і дівочих команд друге та третє місця посіли відповідно студенти Куп’янського автотранспортного коледжу та учні Вищого професійного училища № 27.

Золотий дубль, як дарунок своєму навчальному закладу до 85-ти річчя від дня заснування, зробили студенти Куп’янського медичного коледжу. Ось імена та прізвища переможців: Юлія Демченко, Кристина Павленко, Дар’я Василевська, Валентин Злодєєв, Сергій Обухов та Олександр Василець.

Команди-переможці та призери отримали головні кубки, медалі та грамоти за свою яскраву перемогу від відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області.

Продовжиться Спартакіада у жовтні місяці змаганнями з легкої атлетики. 

Останнє в медіа