Олімпійський урок з Аліною Махинею та Тетяною Устюжаніною відбувся у київській у школі №87
27 Вересня 2016 Поділитися
 Олімпійський урок  з Аліною Махинею та Тетяною Устюжаніною відбувся у київській у школі №87

Вже восьмий рік поспіль Олімпійський урок відбувається у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням української мови та літератури ім. О.П. Довженка №87.

Приємно що вчителі такі палкі прихильники олімпійського руху з року в рік намагаються зробити цей захід цікавим для дітей та гостей, нові вправи в естафеті та незвичайна просвітницька програма. Серед почесних гостей – українська веслувальниця, бронзова призерка Ігор XХV Олімпіади з академічного веслування, срібна призерка чемпіонатів світу 1990, 1991 років, бронзова призерка чемпіонату світу 1994 року Тетяна Устюжаніна, чемпіонка світу та Європи 2013 року з вільної боротьбі, чемпіонка І Європейських ігор Аліна Махиня, представник Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Сергій Гарнага.

В олімпійському уроці взяли участь майже всі учні школи: учні 5,6,7 класів змагались у вікторині; 8,9,11 класи – змагались у естафеті.

Подарунки від Національного олімпійського комітету та Київського міського відділення отримала школа та переможці вікторини та естафети.

Діти мали нагоду зробити фото на згадку з уславленими українськими спортсменками.

Київське міське відділення Національного олімпійського комітету щиро дякує директору школи Любові Писаренко та всім вчителям які готували свято Олімпійського уроку.

Останнє в медіа