Розпочався Кубок Львівської області зі спортивної гімнастики

30 вересня у нещодавно відремонтованому спеціалізовано залі спортивної гімнастики Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові яскраво розпочалися змагання за Кубок Львівської області з спортивної гімнастики.
Загалом за перемогу змагаються майже 100 юних гімнастів – вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львова та Червонограду.
Учасників справжнього свята спортивної гімнастики вітали Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Богдан Макуц, який особисто взяв участь і в суддівстві змагань, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, директор СДЮШОР «Олімп-Л» Роман Щирба та іншы.
Залишається побажати успіхів у продовженні славних традицій спортивної гімнастики Львівщини новим поколінням юних гімнастів та їхнім тренерам!
3-є березня 2026 р.За пітримки НОК України відбулися змагання «Юні біатлоністи Чернігівщини»
3-є березня 2026 р.Дошкільнята Черкащини долучилися до всеукраїнського проєкту #OlympicLab
3-є березня 2026 р.Олена Стецків, Олександра Мох і Назарій Качмар - найкращі спортсмени Львівщини в лютому 2026 року