Олімпійський урок завітав до Сумського будівельного коледжу

Днями у Сумському будівельному коледжі відбувся вже традиційний Олімпійський урок.
На свято до студентів завітали директор обласної ДЮСШ, заступник голови відділення НОК України в Сумській області Юрій Бєлан та заслужений майстер спорту з вільної боротьби Катерина Бурмістрова.
Упродовж всього уроку студенти ознайомились з історією зародження та проведення Олімпійських ігор, довідалися про успіхи українських атлетів на Олімпійських іграх, насолоджувалися показовими виступами з художньої гімнастики, акробатики та тхеквандо, а також взяли участь в змаганнях, де кожен учасник мав змогу продемонструвати свою силу, мужність, та спритність.
Наприкінці свята переможці та призери змагань отримали цінні подарунки, адміністрація закладу - олімпійську літературу та спортивний інвентар від Національного олімпійського комітету України.
25-е серпня 2026 р.#DoLikeOlympians на Черкащині: юні гімнастки взяли участь у спортивному майстер-класі
25-е серпня 2026 р.У Кропивницькому в межах #DoLikeOlympians провели тенісний турнір
25-е серпня 2026 р.У Хмельницькому нагородили переможців обласної вікторини «Олімпійськими стежками»