Новини
Олімпійський урок крокує селами Черкащини
16-е жовтня 2016 р.

Днями олімпійські уроки провели для учнів загальноосвітніх шкіл сіл Байбузи, Яснозір’я та Кумейки, що на Черкащині.
До дітей завітали секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Іван Урста та стипендіат Олександр Гнатенко.
Під час уроків учні переглянули відеофільми про Олімпійські ігри, завдяки чому дізналися багато нової та цікавої інформації про найважливіші й значущі змагання для кожного атлета.
Також діти взяли участь у спортивних іграх, вікторині та ознайомилися з одним із олімпійських видів спорту – стрільбою з лука.
Іван Урста вручив школам спортивний інвентар, а всі учасники олімпійського уроку отримали подарунки з олімпійською символікою.
Останні новини
3-є березня 2026 р.За пітримки НОК України відбулися змагання «Юні біатлоністи Чернігівщини»
3-є березня 2026 р.Дошкільнята Черкащини долучилися до всеукраїнського проєкту #OlympicLab
3-є березня 2026 р.Олена Стецків, Олександра Мох і Назарій Качмар - найкращі спортсмени Львівщини в лютому 2026 року
Спонсори та партнери НОК України