Лозанна готується до Юнацьких Олімпійських ігор
28 Жовтня 2016 Поділитися
Лозанна готується до Юнацьких Олімпійських ігор

Координаційна комісія Міжнародного Олімпійського Комітету завершила свій перший візит до столиці III зимових Юнацьких Олімпійських ігор (ЮОІ) – швейцарської Лозанни.

Саме це місто отримало право приймати найпрестижніші змагання серед молоді віком від 14 до 18 років у 2020 році.

«Оргкомітет Лозанни-2020 переймає успішних досвід проведення Ігор у 2016 році в Ліллехаммері і готовий додати свій швейцарський досвід в області спорту, освіти та інновацій, щоб надихнути молодих учасників», - прокоментувала голова Комісії Данка Бартекова після завершення візиту. «Я, як колишній молодий посол Юнацьких Олімпійських ігор, добре розумію характер і потенціал ЮОІ. А тому рада тому, що побачила у Лозанні, місто дійсно зробить цю подію незабутньою», - додала вона.

Нагадаємо, що до складу Координаційної комісії МОК входить і президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Лозанна має чималий досвід в області проведення зимових спортивних змагань. Оргкомітетом заплановано, що вже існуючі міські споруди будуть використовуватись для потреб Ігор. Олімпійське селище розміститься в університетському кампусі, де і атлети, і посадові особи зможуть проживати в одному місці.

До програм в галузі культури і освіти, які є обов’язковими під час Юнацьких Олімпійських ігор, залучені найпрестижніші навчальні заклади Лозанни, у їх розробці беруть участь 35 тис студентів в області наукових досліджень і волонтерства.

«Протягом 12 місяців ми попрацювали досить плідно, щоб закласти основи фантастичних Ігор. Обмін досвідом з Координаційною комісією та Оргкомітетом II зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року в Ліллехаммері надзвичайно корисні для нас. Ми з нетерпінням чекаємо продовження, щоб об’єднати всі зусилля, які має Швейцарія як країна зимових видів спорту та побудувати платформу для майбутнього ЮОІ в інтересах молоді», - прокоментував генеральний директор Оргкомітету Лозанна-2020 Ян Логан.

 

Довідково:

III зимові Юнацькі Олімпійські ігри проходитимуть у Лозанні (Швейцарія) з 10 по 19 січня 2020 року.

Окрім спортивних змагань на атлетів чекатиме різноманітна освітня і культурна програми.

Нагадаємо, що на I зимових ЮОІ в австрійському Інсбруку у 2012 році, українці здобули три срібні медалі, а на II ЮОІ у норвезькому Ліллехаммері-2016 – золоту, срібну та бронзові нагороди.

 

 

Останнє в медіа