Київські кадети стали олімпійцями
04 Листопада 2016 Поділитися
Київські кадети стали олімпійцями

У вересні Олімпійський урок та Олімпійський тиждень відвідали десятки тисяч київських школярів.

Олімпійський тиждень тривав в усіх навчальних закладах протягом вересня та жовтня.  Особливо сподобався захід учням ліцею інтернату №23 «Кадетський корпус». Тож керівництво ліцею  та Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України вирішили започаткувати на базі «Кадетського  корпусу» спортивні змагання з окремих видів спортивної підготовки «Книга олімпійських рекордів». 
Вже у жовтні під час святкування Дня захисника України в ліцеї відбулась урочиста подія вручення погонів учням  1-х  кадетських класів. Під час святкових заходів і пройшли перші змагання з стрибків у довжину з місця, підтягування на перекладині, біг 30 метрів, біг 100 метрів та проходження естафети. 
Ці заходи спрямовані не тільки на покращення фізичних показників кадетів, але й на те, щоб збагатити знання молоді стосовно олімпійських видів спорту, видатних спортсменів, розвити пізнавальний інтерес до фізичної культури, спорту, олімпійських ідеалів та олімпійського руху, сприяти поширенню ідей гуманізму, дружби, взаєморозуміння.

Останнє в медіа