На Рівненщини науковці обговорювали залучення молоді до занять фізичною культурою

На базі Рівненського державного гуманітарного університету відбулася регіональна науково-практична конференція «Фізична культура дітей та молоді на сучасному етапі: досвід та перспективи».
До її участі були залучені провідні науковці та фахівці сфери фізичної культури та спорту регіону, зокрема, провідні спортсмени, тренери, вчителі, представники громадських об’єднань та комунальних закладів тощо.
З доповідями на пленарному засіданні конференції виступили: голова відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області Микола Петренчук, заступник голови осередку НОК Володимир Дзюбак та член виконкому відділення Петро Нагорний.
В роботі секційних засідань взяла участь МСУМК з фрістайлу, учасниця трьох зимових Олімпійських ігор Тетяна Бутейко (Козаченко).
4-е березня 2026 р.Do Like Olympians об’єднав юних черкаських фехтувальників
4-е березня 2026 р.Баскетбол, драйв та олімпійські цінності: як у Дніпрі пройшов #OlympicLab
3-є березня 2026 р.За пітримки НОК України відбулися змагання «Юні біатлоністи Чернігівщини»