Новини
Анастасія Меркушина здобуває друге «золото» етапу Кубка IBU
9-е грудня 2016 р.

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина продовжує успішні виступи на етапі Кубка IBU з біатлону в італійському Ріднау.
Після перемоги в одиночній змішаній естафеті в тандемі з Артемом Тищенком наша спортсменка більш ніж переконливо тріумфувала в жіночому спринті, фінішувавши з перевагою у 35 (!) секунд від своєї найближчої суперниці, росіянки Ульяни Кайшевої. Ще більше - 50 секунд українці поступилася німкеня Каролін Хорхлер, яка стала третьою.
Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав біатлоністку, тренерів та Федерацію біатлону на чолі з Володимиром Бринзаком, висловивши побажання нових успіхів у передолімпійському сезоні та вдалого шляху до олімпійського Пхьончхану-2018.
Останні новини
16-е квітня 2026 р.Територія сили та єдності: 150 учасників #OlympicLab у Лозовій підтримали олімпійський рух
15-е квітня 2026 р.Юні боксери Чернігівщини вшанували пам’ять захисника Данила Кремси
14-е квітня 2026 р.Підготовка до Дакар-2026: у Сенегалі пройшов семінар шефів місій
Спонсори та партнери НОК України