Logo
Новини

Юні футболісти Львівщини мали змогу переглянути документальний фільм «Лобановський назавжди»

12-е грудня 2016 р.

За ініціативи федерації футболу Львівської області та за активної підтримки управління фізичної культури та спорту й департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області 13 грудня у львівському кінотеатрі «Сокіл» з нагоди відзначення Всесвітнього дня футболу для кращих юних футболістів Львівщини було організовано безкоштовний перегляд документального фільму «Лобановський назавжди».

Цей фільм потрапив у шорт-лист номінантів 34-го Міжнародного фестивалю спортивного кіно і телебачення (Sport Mouvies & TV – 34th Milano International FICTS Fest), що відбувся під егідою Міжнародного Олімпійського Комітету.

Захоплюючі емоції висловили від перегляду фільму вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Миколаївського, Яворівського, Городоцького районів та їхні тренери. 

Спонсори та партнери НОК України