Сергій Бубка взяв участь в Олімпійському уроці з фехтування в Одесі
19 Грудня 2016 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь в Олімпійському уроці  з фехтування в Одесі

В рамках робочого візиту до Одеси президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка разом з головою обласного відділення НОК, Олімпійським чемпіоном Миколою Мільчевим взяв участь в Олімпійському уроці.

«Дуже приємно, що учні гімназії постійно беруть участь в проектах НОК, спілкуються з нашими олімпійцями, рівняються на них. Ваш учбовий заклад приділяє велику увагу здоровому способу життя, заняттю спортом», - сказав у своєму зверненні до учнів та педагогічного колективу школи Сергій Бубка.  Він також відзначив, що спорт – це не лише фізична сила, а й чудова можливість перебороти будь-які страхи й закликав учнів завжди вірити в свої сили, займатися фізичною культурою та бути активними: «Переможеш себе – переможеш усіх», - поділився з молоддю своїм життєвим кредо уславлений олімпієць.

Традиційно активності розпочалися з розминки «Do like Olympians», яку провела майстер спорту з художньої гімнастики Ольга Решетняк. 

Урок вийшов насиченим та цікавим, а його особливістю стали елементи фехтування. Воно й недивно, адже майстер-клас для дітлахів провела  срібна призерка Ігор ХХХІ Олімпіади в бразильському Ріо-де-Жанейро з фехтування на шаблях Олена Кравацька. Спортсменка познайомила учнів зі специфікою екіпіровки фехтувальників, правилами виду спорту, елементарними прийомами атаки і захисту. Після цього кожен зміг спробувати власні сили у цікавих спортивних естафетах з елементами фехтування.
 

Під час уроку учні та почесні гості долучились до всесвітньовідомого флешмобу Mannequin Challenge, який сьогодні набирає неймовірну популярність в соціальних мережах.
 

По завершенню уроку президент НОК подякував колективу та керівництву учбового закладу за плідну роботу з популяризації здорового способу життя, вручивши директору гімназії Людмилі Топчій та вчителю-методисту Наталії Вітер подяки НОК.

Без подарунків не залишилися й усі учасники Олімпійського уроку, які отримали від НОК пам’ятні подарунки.

В свою чергу, учні презентували Сергію Бубці спеціально виготовлений плакат з побажаннями олімпійцям. 

Останнє в медіа