Logo
Новини

«Олімпійський чат» в Кропивницькому

18-е грудня 2016 р.

Учасників, а це 90 школярів, привітав головний спеціаліст обласного осередку Національного олімпійського комітету Микола Аношкін. Також у заході взяв участь професор факультету фізичного виховання КДПУ ім. В. Винниченка Сергій Воропай. Він розповів учасникам спортивного свята про досягнення спортсменів області на Олімпійських іграх.

У рамках «Олімпійського чату» своїми досягненнями, розповідями про наполегливі тренування та нелегкий шлях до перемог з учнями навчального закладу поділилися: чемпіон України з легкої атлетики Віталій Пархоменко та чемпіон України і світу зі скелелазіння Сергій Побережець.

Також школярі отримали нагоду перевірити свої знання в спортивній вікторині та розім’ятись під час олімпійської руханки «DO like OLYMPIANS».

По завершенні заходу всі його учасники отримали сувеніри від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

 

Спонсори та партнери НОК України