Новини
Юля Джима виборює для України третю нагороду чемпіонату Європи
27-е січня 2017 р.

Після перемоги в спринтерській гонці на чемпіонаті Європи в польському Душніки-Здруй Юлія Джима фінішувала другою в гонці переслідування, таким чином виборовши для України третю нагороду європейської першості. Нагадаємо, що раніше в індивідуальній гонці "бронзу" здобула Анастасія Меркушина.
Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав Юлію Джиму, тренерський склад і Федерацію біатлону України на чолі з Володимиром Бринзаком і побажав успіхів під час естафетних гонок завтра.
Останні новини
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день
Спонсори та партнери НОК України