Новини
Українські біатлоністки здобули "срібло" чемпіонату світу!
16-е лютого 2017 р.
В жіночій естафеті на чемпіонаті світу в австрійському Хохфільцені Ірина Варвинець, Юлія Джима, Анастасія Меркушина і Олена Підгрушна, чудово провівши гонку, фінішували другими.
Попереду лише збірна Німеччини. Трійку призерів замкнула команда Франції.
Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка тепло привітав дівчат, тренерський склад та технічний персонал, а також Федерацію біатлону України на чолі з Володимиром Бринзаком, побаавши нових успіхів на світовій першості та вдалої підготовки до зимових Олімпійських ігор 2018 року в Пхьончхані.
Останні новини
23-є червня 2026 р.Олімпійська родина на чолі з Вадимом Гутцайтом вітає з Днем народження Андрія Ніколаєнка!
23-є червня 2026 р.Президент НОК України привітав з Міжнародним олімпійським днем!
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
Спонсори та партнери НОК України