Львівщина визначилась зі своїм фіналістом «Олімпійського лелеченя»
05 Травня 2017 Поділитися
Львівщина визначилась зі своїм фіналістом «Олімпійського лелеченя»

Проект «Олімпійське лелеченя» вже сьомий рік поспіль проводиться за ініціативою Національного олімпійського комітету України.

Цьогоріч за путівку до Всеукраїнського фіналу спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA» боролись 30 шкільних команд, які стали переможцями на рівні районів або міст обласного підпорядкування Львівщини. Всі школярі та їх вчителі, учасники обласного фіналу отримали подарунки від НОК України.

Голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, вітаючи учасників, побажав їм подальших успіхів у спорті та навчанні.

У церемонії відкриття змагань брали участь начальник управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода і начальник Львівського відділення комітету фізичного виховання і спорту МОН України Анатолій Ігнатович.

До учасників обласного фіналу проекту «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA» завітали і видатні спортсмени області: майстер спорту міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка Олімпійських ігор Віра Передерій, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, учасник Олімпійських ігор Сергій Дребот, майстер спорту з важкої атлетики, учасник Олімпіади в Ріо Володимир Гоза та учасниця І зимових Юнацьких Олімпійських ігор, стипендіат НОК України Галина Куречко.
 

На заході було також представлено молодого лідера, відповідно до Положення про захід, представника Сокальської гімназії, учасника Всеукраїнського фіналу «Олімпійське лелеченя – 2012» Юрія Генташа.

Для визначення найсильнішої шкільної збірної організатори запропонували учасникам Львівського обласного відбірного етапу три випробування.

Першим стала «Олімпійська естафета» на доріжках стадіону «Динамо». У дванадцяти різноманітних етапах цього змагання школярі повинні були засвідчити свою різнопланову фізичну підготовку.

За підсумками «Олімпійської естафети» трійка призерів була такою:

1 місце: ЗОШ №5 м.Нового Роздолу

2 місце: Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №3

3 місце: Червоноградська гімназія

 

Другим туром стала «Олімпійська вікторина», у якій учасники проявляли свою ерудованість  та знання історії Олімпійського руху.

У цьому випробуванні найкращими були:

1 місце: Червоноградська гімназія

2 місце: Станківська СЗШ І-ІІІ ст. (Стрийський район)

3 місце: Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №3

 

Після інтелектуального змагання учасники турніру знову мірялися силами у фізичних випробуваннях. Вирішальним етапом був командний стрибок у довжину. Судді ретельно заміряли показник кожного учасника команди, а на перемогу міг претендувати колектив, який показав найбільший сумарний результат.

Найкращими «стрибунами» стали:

1 місце: Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №3

2 місце: Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. (Пустомитівський район)

3 місце: Жидачівський НВК

 

За підсумками трьох етапів випробувань організатори змагань відзначити шість найкращих колективів, які отримали подарунки від Національного олімпійського комітету та напої «Кока-Кола».

Переможцями обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA» стали:

1 місце: Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №3 (Уляна Матіюк, Діана Бітієва, Людмила Кваснюк, Катерина Ілечко, Вікторія Драган, Віта Попроцька, Олександр Гуральський, Дарій-Андрій Ковальчук, Устим Звір, Марко Захватко, Максим Тхорик, Олександр Сорока)

2 місце: Червоноградська гімназія

3 місце: Жидачівський НВК

Відтак, право відстоювати честь Львівщини на Всеукраїнському фіналі вибороли дівчата і хлопці з Сокальської школи №3.

Останнє в медіа