«Олімпійське лелеченя» крокує Київщиною
04 Травня 2017 Поділитися
«Олімпійське лелеченя» крокує Київщиною

29 квітня одразу в чотирьох містах Київської області – Борисполі, Фастові, Боярці та Білій-Церкві пройшли зональні етапи Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»- «Olympic move UA».

На стадіоні Бориспільської міськрайонної ради ФСТ «Колос» участь брали команди з 10 міст та районів області, а саме: міст Бориспіль, Бровари, Березань, Переяслав-Хмельницький, Баришівського, Згурівського, Бориспільського, Броварського, Переяслав-Хмельницького, Яготинського районів.

Учасники змагалися в чотирьох конкурсах: «Театралізоване дійство» (презентація), «Олімпійська вікторина», рухлива гра «Передача м’ячів по колу» та комбінована естафета.

У результаті напруженої боротьби призові місця розподілились таким чином:

1 місце здобули представники Борисполя;

2 місце – за командою Броварського району;

3 місце – у команди з міста Бровари.

В урочистому відкритті, що проходило у спортивному комплексі комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Юність», брали участь голова відділення Національного олімпійського комітету України у Київській області Іван Куроченко та генеральний партнер заходу Ярослав Біляєв. Почесні гості побажали всім учасникам здоров’я та наснаги. Приєдналась до побажань і начальник відділу Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту Валентина Коросько.

Підтримати юних лелеченят завітала і фіналістка Олімпійських ігор в Пекіні, майстер спорту міжнародного класу України з художньої гімнастики, випускниця ДЮСШ «Юність» Вікторія Зубченко.

Юний лідер Київщини, член збірної команди України зі спортивної гімнастики, майстер спорту України Ілля Зубов підняв Олімпійський прапор.

Путівки в фінальну частину змагань виборола команда Білоцерківської ЗОШ №1, другою стали представники Володарського району, третє місце за командою Рокитнянського району.

У Фастові трійка найкращих виглядала так: команди Фастова, Бородянського району та міста Буча.

 

У Боярці учасників гостинно прийняв військовий ліцей ім. Івана Богуна. За вихід до фінальної частини боролись 8 команд з міст Василькова, Обухова, Ржищева, Богуслава, а також Васильківського, Обухівського, Києво-Святошинського, Миронівського районів. За підсумками усіх випробувань до фіналу вийшло три команди - Обухів, Обухівський район, Києво-Святошинський район.

Тепер переможці своїх зональних етапів готуватимуться до обласного фіналу спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»- «Olympic move UA», який буде проведений 13 травня у Білій-Церкві. 12 команд вестимуть боротьбу за путівку на Всеукраїнський фіналі.

Останнє в медіа