«Олімпійське лелеченя» Луганщини
10 Травня 2017 Поділитися
«Олімпійське лелеченя» Луганщини

На Луганщині завершились фінальні змагання спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA».

Так, у спортивному комплексі КУ ЛОФОЦ «Олімп» міста Кремінна зібрались шість кращих команд школярів Луганської області – це «лелеченята» з Бондарівської гімназії Марківського району, Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старобільського району, Міловської гімназії, НВК Новоайдарської школи-гімназії та господарів з Кремінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

На урочисте відкриття олімпійського заходу завітали почесні гості – голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Вадим Стеценко, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Луганській області Микола Кравченко, Олімпійські чемпіони з легкої атлетики Віктор та Ольга Бризгіни, бронзова призерка Ігор з велоспорту Ірина Янович, директор департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, начальник обласного відділення (філії) КФВС МОН України Віктор Острєцов, голова Кремінської районної державної адміністрації Наталя Чехута та інші.

По завершенню урочистого відкриття команди ринулись до спортивних змагань та конкурсів. Першим видом спортивного заходу стала «презентація команд», за підсумком якої перемогу святкували школярі з Лисичанська, далі команди змагались у «спортивних естафетах», кращими в яких стала команда ЗОШ №2 м. Кремінна, у наступному виді - «спортивні конкурси» (дівчата змагались у стрибках на скакалці, хлопці у стрибках у довжину) перемогли знов школярі з Лисичанська, у останніх двох видах програми «спортивна вікторина» та «вибивний» не було рівних команді з Кремінної.

В загальнокомандному заліку, обігравши всього на один бал школярів з лисичанської ЗОШ №4, перемогу святкувала команда господарів з Кремінної (В. Безсонов, В. Шаповалов, В. Каут, В. Рикова, І. Кравченко, Є. Малихін, С. Рєзнікова, К. Сереброва), на третьому місці опинились школярі з НВК Новоайдарської школи-гімназії.

Всі учасники змагань отримали подарунки з олімпійською символікою від обласного відділення Національного олімпійського комітету України, команди призери були нагородженні дипломами відповідних ступенів та спортивним інвентарем від Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України. Також школярі отримали солодощі та продукцію від титульного партнеру Луганського обласного відділення регіонального представника «Український м’ясокомбінат».
 

Останнє в медіа