Координаційна комісія Європейських Олімпійських Комітетів відвідала столицю II Євроігор
15 Травня 2017 Поділитися
Координаційна комісія Європейських Олімпійських Комітетів  відвідала столицю II Євроігор

До Мінська (Республіка Білорусь), який через 2 роки прийматиме II Європейські ігри, завітала Координаційна комісія Європейських Олімпійських Комітетів.

В ході спілкування обговорювались питання спортивної програми, контракту на проведення Євроігор і аспекти функціонування дирекції турніру.

«Вже через два роки Мінськ прийматиме головні змагання континенту. Це велика честь і велика відповідальність для країни. Особливу значущість майбутніх змагань додає те, що з багатьох видів спорту буде проводитися кваліфікаційний відбір на Олімпіаду-2020. Білоруська сторона зробить все, для того, щоб Євроігри пройшли на найвищому рівні», - запевнив міжнародних колег перший віце-президент НОК Білорусі Андрій Асташевіч.

Робоча група познайомилася з можливостями організації проживання спортсменів, яких очікується біля 4000.

Крім того, делегати побували на стадіоні «Динамо», у Палаці спорту, а також у Футбольному манежі, де планується розмістити телевізійний мовний центр.

«Це перший візит з моменту надання права Мінську проведення II Європейських ігор, - підкреслив голова Координаційної комісії ЄОК Спірос Капралос. - Група експертів проаналізує виконану роботу, обговорить спортивну програму, відвідає об'єкти майбутнього турніру. За підсумками візиту будуть дані рекомендації щодо подальшої підготовки форуму, але вже зараз ми впевнені в тому, що проведемо прекрасні Європейські ігри 2019 року».

Вже на сьогодні відомо, що до програми II Євроігор буде включено 15 видів спорту. Наразі ще вирішується питання щодо включення стрільби з лука і важкої атлетики.

Нагадаємо, що I Європейські ігри у 2015 році приймало Баку (Азербайджан).

 

Останнє в медіа