Команда з Новограда-Волинського представлятиме Житомирщину на фіналі «Олімпійського лелеченя»
22 Травня 2017 Поділитися
Команда з Новограда-Волинського представлятиме Житомирщину на фіналі «Олімпійського лелеченя»

17 травня на базі Житомирського державного університету ім. І. Франка відбулися обласні фінальні змагання серед школярів «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA».

Організатори заходу: відділення НОК України в Житомирській області, управління сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь голова відділення НОК України в Житомирській області Олександр Оніщук, заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Сергій Козловець, декан факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. І.Франка Тамара Кутек, начальник Житомирського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Зорнік.

Цьогоріч за перемогу боролися 14 команд, кожна з яких мала проявити кмітливість у вікторині на олімпійську тематику, презентувати себе і продемонструвати колективний дух команди в комбінованій спортивній естафеті.

1 місце виборола команда із Новограда-Волинського (Котова Аліна, Миронюк Віталій, Бенківський Нікіта, Якіна Тетяна, Литвинко Анастасія, Олексюк Владислав, Сімончук Анастасія, Ничипорук Марія, Островська Діана, Ковальчук Констянтин, Коваль Олександр, Шевчук Дмитро), другими фінішували представники Житомирського району, на 3-й сходинці розмістились представники із Хорошева.

Переможці змагань нагороджені дипломами, кубками, медалями та цінними подарунками від відділення НОК України в Житомирській області. Тож Житомирщину на Всеукраїнському етапі представлятиме команда із Новограда-Волинського.

Останнє в медіа