У Києві відкрили «Спортивні ігри юних олімпійців»
19 Травня 2017 Поділитися
У Києві відкрили «Спортивні ігри юних олімпійців»

18 травня на міжшкільному стадіоні гімназії №143 та СЗШ №231 міста Києва відбулось урочисте відкриття ІV «Спортивних ігор юних олімпійців».

Організатором змагань виступили Оболонська районна у місті Києві державна адміністрація, Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України та Київський університет ім.Бориса Грінченка.

Метою заходу є залучення дітей та учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, забезпечення рівня рухової активності учнів, популяризації ідей та принципів олімпійського руху в місті Києві, виявлення молоді яка досягла найкращих результатів з фізичної підготовки.

В іграх братимуть участь учні 5-10 класів з 29 загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району столиці, які демонструватимуть свої навички у таких дисциплінах: вуличний баскетбол (4х4), міні-футбол, шахи, спортивне багатоборство (біг на 60 метрів, підйом тулуба з положення «лежачи на спині», стрибки в довжину з місця, стрибки на скакалці), веселі старти (комплексна естафета). Змагання проводяться серед юнаків та дівчат окремо, а також командна й особиста першість у кожному виді програми.

Привітати учасників турніру завітали член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України, президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків Сергій Тимофєєв, радник ректора Київського університету ім. Бориса Грінченка Андрій Боляк і представники управління освіти Оболонського району та Оболонської державної в місті Києві адміністрації.

В рамках співпраці між Київським міським відділенням Національного олімпійського комітету України та Київським університетом ім.Б.Грінченка до проведення змагань була залучена спеціальна команда волонтерів з учнівської молоді. «Спортивні ігри юних олімпійців» проходять за активною участю волонтерської команди студентів з університету. Волонтери допомагають у суддівстві змагань на кожному з етапів.

Всі переможці та призери будуть нагородженні цінними подарунками від міського відділення Національного олімпійського комітету України.

Нагородження переможців та призерів відбудеться 23 травня в актовій залі Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Останнє в медіа