Визначені переможці «Олімпійського лелеченя» на Херсонщині
23 Травня 2017 Поділитися
Визначені переможці  «Олімпійського лелеченя» на Херсонщині

18 травня, саме на День вишиванки, у м. Таврійськ на території мальовничої бази зеленого еко-туризму «Славутич» пройшов обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу Національного олімпійського комітету України «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA».

У цьому році 14 збірних команд з 11 районів боролися за право представляти Херсонську область на Всеукраїнському фіналі.

Програма змагань складалася з трьох частин: спортивної, освітньої та культурної, а саме: вікторина-квест «Знавець олімпійського спорту», презентація навчального закладу, рухлива гра, комбінована естафета та конкурс «Презентація малюнку».

У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Чорнобаївський НВК Білозерського району (Каплоух Єгор, Дідоренко Костянтин, Різак Богдан, Рейлян Володимир, Рейлян Валерія, Шайн Олександра, Краснощокова Євгенія, Чижо Марина, Шевчук Наталія, Василенко Юлія, Мельник Дмитро, Герасивом Денис);

2 місце – Херсонська ЗОШ І-ІІІ ст. № 46;

3 місце – Херсонська ЗОШ І-ІІІ ст. № 55.

Кожна команда отримала диплом за участь у спортивно-масовому заході.

Переможці та призери у загальнокомандному заліку були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів, переможці також отримали футболки та кепки з символікою Національного олімпійського комітету України для участі у фіналі .

А малюнки, які діти малювали на конкурс, було прийнято рішення передати нашим воїнам в зону АТО. Цю добру справу люб’язно погодилася допомогти виконати волонтер Ольга Мішина, яка завітала на «Олімпійське лелеченя», щоб підтримати дітей на їх шляху до спортивного Олімпу. 

Останнє в медіа