#OlympicLab для тхеквондитсів
23 Травня 2017 Поділитися
#OlympicLab для тхеквондитсів

На Полтавщині був реалізований модуль «Ментальне тренування» проекту #OlympicLab для юних тхеквондистів.

У спортсменів була можливість більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, про секрети активного та здорового способу життя. Кращі спеціалісти полтавського тхеквондо поділися специфікою підготовки до змагань та подолання психологічного стану в певних ситуаціях.

Після теоретичних занять та інструктажу, діти порадували своєю фізичною підготовкою та встановили свої особисті рекорди здобувши нагороди у змаганнях «SPORTS RECORDS».

«Фізичний розвиток є невід’ємною частиною для здобуття нагород у будь-якому виді спорту. Разом ми виховуємо дітей фізично розвиненими, сильними, активними. Впевнений, завдяки таким заходам, молоде покоління буде рости здоровим та щасливим», – наголосив майстер спорту України з тхеквондо (ВТФ), член виконкому відділення НОК України у Полтавській області Юрій Шавиро.

Присутніх вражали провідні спортсмени, які показали рекордні результати. Марк Крамаренко – стрибки на скакалці без зупинки – 1200 разів; Юрій Олійник – підняття корпусу із положення сидячи (прес) – 483 рази; Дмитро Тупік – віджимання від підлоги – 78 разів; Ліна Когут – удар ногами по лапі за хвилину – 110 разів; Кирило Лобов – зміна бойової стійки за хвилину – 220 разів.

 

Результати загального заліку:

 

Переможці серед хлопців

Юшко Назар (5 років);

Кива Ярослав (вікова 6-7 років);

Ситник Іван (вікова 8-9 років);

Литвин Олександр (вікова 10-11 років);

Тупік Дмитро (вікова 12-14 років);

Савченко Олег (вікова 15-19 років);

Молчановський Сергій (вікова 30-39 років).

 

Переможці серед дівчат

Гезей Катерина (вікова 6-7 років);

Лазарева Єлізавета (вікова 10-11 років);

Фалько Анастасія (вікова 12-14 років);

Коваленко Оксана (вікова 30-39 років).

 

Приємно відзначити, що тхеквондо на Полтаві не має вікових обмежень! Наймолодший учасник заходу – 4-річна Єва Штанова, серед дорослих окремий приз отримав Сергій Молчановський (37 років).

По завершенню спортивного свята кращі учасники змагань отримали подарункові сертифікати на гру в боулінг від Розважального центру «Турбіна» та подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України у Полтавській області: футболки, блокноти, олімпійські щоденники та сувеніри з олімпійською символікою.

Останнє в медіа